Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokahúgnak szalagavatóra...

Unokahúgnak szalagavatóra illik vinni valamit?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Igen, apróságot. Én egy pici aranygyűrűt vettem, mástól fülbevalót kapott.

Ja, csak akkor, ha meg vagy hívva!

2008. dec. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, az én szalagavatómon a szüleim elvesztették a több éven keresztül összespórolt zsebpénzemből vett első saját fényképezőgépemet.
2008. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Persze,hogy illik. Több milliós értékű aranyláncot, vagy esetleg egy toronyórát a hozzávalókkal. De bunkó voltam! De legalább vállalom büszkén!
2008. dec. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Szalagot mindenféleképpen vigyél,hiszen akkor nem tudtok mit felavatni!
2008. dec. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
igen ,általában illik. De szerintem nem kell nagyon nagy ajándékot venni. virágcsokor meg mellé valami apróság!
2008. dec. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz a szalagavatóm. Nem számitok semmilyen ajándékra, szerintem felesleges. A szüleim fizették a tánctanárt, a fehér ruhát, a kisestélyit, a vacsorát és a party-t utána plusz a fodrászt is!!! (remélem semmit se hagytam ki). Szóval nekem ennyi éppen elég, sőt még igy is lelkiismeretfurdalásom van, hogy ez mennyi pénzükbe került, annak ellenére, hogy nem élünk rosszul és biztos kapok valamit, mivel halálra kényeztetnek...
2008. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Egy csokor virag, esetleg melle egy doboz bonbon. Semmi ertekes nem kell, csak egy kis jelkepes ajandek, megiscsak meghivtak.
2008. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nalunk nem szokas adni semmit...
2008. dec. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég akkor ajándékozni, amikor sikerül az érettségi. A szalagavatón nincs mit ünnepelni. Nálunk az osztályban volt olyan lány, aki hozzánk bukott le, végülis második szalagavatója volt...
2008. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell adni semmit! Arra ott van a ballagás!
2008. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!