Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak mi fújjuk...

Szerintetek is csak mi fújjuk fel az esetet?

Figyelt kérdés

Kerek szülinapot ünnepeltem a hétvégén. Úgy döntöttünk, hogy az egész családot meghívjuk egy elegáns helyre (Bp., Dunakorzó). Az egyik rokon azonban a családjával csak eljött, benézett, odaadta az ajándékot, majd közölte, hogy ők inkább sétálgatnak a környéken.

Szerintem ez szimpla bunkóság (hozzáteszem, ők mindig hasonlóan lekezelően viselkednek velünk). Ti mit gondoltok erről? Hogyan reagálnátok?


2010. aug. 25. 06:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%
remélem összeverték őket a környéken!
2010. aug. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem reagálnék sehogy. Nem hívnék olyat a szülinapomra, aki lekezelően viselkedik velem és a családommal. Tanuljatok az esetből, és legközelebb ne hívjátok el őket. Amúgy nem csinálnék nagy ügyet az esetből, az ilyen embernek úgyse lehet megmagyarázni semmit.
2010. aug. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Örülj,hogy nem maradtak,csak elrontották volna az ünnepet.
2010. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Legalább tudod, hogy legközelebb kiket nem kell meghívni.
2010. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az egyik testvérem volt és a családja :(
2010. aug. 25. 19:39
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát szerintem meg te fújod fel. Eljöttek, még ajándékot is kaptál... De most kötelező ottmaradniuk. ehet hogy nem imádnak téged annyira, vagy nem bírják a tömeget, a felhajtást, stb, ez nem bűn! Én elfogadnám ha ez történne, mert én is ilyen vagyok, nem bírom a nagy családi izéket. Joguk van ehhez bármuilyen hátsó gondolat nélkül.
2010. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!