Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is csak mi fújjuk...

Szerintetek is csak mi fújjuk fel az esetet?

Figyelt kérdés

Kerek szülinapot ünnepeltem a hétvégén. Úgy döntöttünk, hogy az egész családot meghívjuk egy elegáns helyre (Bp., Dunakorzó). Az egyik rokon azonban a családjával csak eljött, benézett, odaadta az ajándékot, majd közölte, hogy ők inkább sétálgatnak a környéken.

Szerintem ez szimpla bunkóság (hozzáteszem, ők mindig hasonlóan lekezelően viselkednek velünk). Ti mit gondoltok erről? Hogyan reagálnátok?


2010. aug. 25. 06:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Boldog születés napot!! Nem mondanám anyira drasztikusnak,de akkor mért megy el??

De azért egy kicsit rosszul esne hogy meg hívok valakit az meg így elém ál...

Mert nem az ajándék végett lett meghívva

2010. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
*áll
2010. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gratulációt. Csak azért írtam le, hogy lássátok, nem is "akármilyen" születésnap volt. Mellesleg az 50. :=)
2010. aug. 25. 07:03
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

nem tudom hányadik szülinapodat ünnepelted, de ha nem a 20-at akkor tudhatnád hogy vannak ilyen rokonok, barátok akik így viselkednek.

Szerintem az ilyen embertöl már az nagy dolog hogy el ment és beköszönt.

Lehet nem nagyon csíp téged vagy valakit a családból és nem akart ott jópofizni.


Szóval ezen nem érdemes háborogni, örülj hogy ott volt.

2010. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Na,az tök jó!Anyut mindig rá akarom venni hogy Ő is nézzen ide fel...

De még csak a gép közelébe sem megy

2010. aug. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
szerintem bunkóság, én is utálom az ilyet, akkor inkább ne jöjjön el jópofizni, viszont nézd a jó oldalát, nem kellett a kajáját-piáját kifizetned :D
2010. aug. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkóság. Vagy egyáltalán ne mejnem el az ilyen, vagy ha már elmegy, akkor vállalja fel, hogy 1-2 órát ott van, mégha valakivel valami problémája van is. De gondolom ismered már annyira őket, hogy máskor is viselkedtek így, szóval ne vedd magadra, aki bunkó az bunkó is marad......
2010. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj, de ha tudod, milyenek, miért hivod meg őket ? Ne csodálkozz , ha most is a megszokott formájukat hozzák.Egyébként, szerintem jobb, ha azok vanank ott, akik jól érzik magukat egymással, s nem kell egy unott, esetleg beszólogató embert hallgatni, aki el is ronthatja az ünnepeteket.Úgyhogy örülj, hohy nem voltak ott./ Ha nem jönnek el, akkor esetleg azon sértődsz meg, ez nem egyszerű helyzet./
2010. aug. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
király: eggyel kevesebb család akit legközelebb meg kell hívni! Ilyen bunyevácok mindig is voltak és lesznek is. Remélem jót röhögtél rajtuk és nem hagytad hogy elrontsák a szülinapod!
2010. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha már eleve tudjátok, hogy ilyenek, akkor a sokadik ilyennél már nem kell megsértődni. Helyes, hogy meghívtátok, lássák csak, hogy ti normálisan gondolkodtok, tudjátok az illemet, jól neveltek vagytok.

Az én reagálásom a távozásuk után egy lesajnáló mosoly lett volna, és nem hagyom, hogy elrontsák az ünnepemet, mert ők egy kicsit kivagyiak. Örültem volna a többieknek, és annak, hogy nem kell lefintorgó rokonokkal töltenem ezt a becses ünnepet.

2010. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!