Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyja?...

Miért ilyen velem az anyja? Engem ezt bánt. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

a barátommal 10 hónapja járunk. Én 17elmúltam Ő 20.

Nálam normálisak vele... sőt mostanába szinte kinyalják a s*ggét, meg a szüleim már többet beszélnek róla, mint én:S Ez engem nagyon kezd zavarni.

DE még rosszabbul eisk az, hogy engem nála utálnak.

Amikor átmegyek olyan flegma meg bunkó velem az anyja. Komolyan normálisan viselkedek, nem beszélek csúnyán meg semmi se... tiszta aranyos vagyok, néha alig szólalok meg. De az anyjűnak mindig van vmi baja, és annyira érzem hogy nem bírnak.

Elhívtak magukkal nyaralni még júniusban, örömmel mentem de az anyja akkoris néha jófej volt velem, néha meg nem. Én nemértem mibaja van.

Tudjátok megérzi az ember ha a másik nem kedveli, az empátia kölcsönös, de én nem mutatom ki.

Amikor barátom áthív magukhoz és mondom neki ezt hogy engem ott nem bírnak, akkor nem hiszi el, meg vigasztal, hogy ez nem így van, csak én hiszem ezt stb.

Ma is mondta hogy menjek át hnap hozzá. Hát inkább lemondtam a talit.

Komolyan amikor meg velem van akkor hivogatja az anyja:S

Én nemértem mibaja velem

Már megfordult a fejemben, hogy odaállok elé és megkérdezem, hogy "Mi a probléma velem?"


2010. aug. 24. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Félti a kicsi fiát.Barátodnak van tesója?Én anyósom még ennél is rosszabb:S
2010. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

igen van 1 huga meg 1 öccse.

Miért a tied miket csinál????

2010. aug. 24. 21:12
 3/13 A kérdező kommentje:
és én már tegnap emiatt szakítottam is barátommal egyszerűen nem bírom hogy az anyja miatt nem tud velem lenni. otthagytam
2010. aug. 24. 21:14
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
"odaállok elé és megkérdezem, hogy "Mi a probléma velem?" :)
2010. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó miaz?:) min mosolyogsz?:))
2010. aug. 24. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Féltékeny. Le kell szarni
2010. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is félt a kicsi fiát.. :) idővel majd csak oldódik..
2010. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Félti a fiacskáját. Legidősebb és fiú. Rengeteg ilyen van. Tűrd! :) Nem sokára felnő a másik öcsi és jobb lesz! :D Ne emiatt szakíts vele! :) Ha szereted kibírjátok!
2010. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is féltékeny. A fiús anyuk között vannak ilyenek
2010. aug. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

de engem ez annyira idegesít. Mindig kiosztja az anyját, hogy álljon le. Tegnap is megtette.

De könyörgöm egy 45éves nő nem veszi észre,h ez ciki????

2010. aug. 24. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!