Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnál neki valamit, foglalkozn...

Adnál neki valamit, foglalkoznál vele? Lent.

Figyelt kérdés
Ha a párod elfelejtette a születésnapod, nem köszöntött fel, nem kaptál semmitm akkor ti adnátok neki valamit illetve felköszöntenétek?
2010. aug. 24. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én adnék. Szerintem az ajándékozás nem arról kéne hogy szóljon, hogy ő is adott akkor én is ill. ő se adott,akkor én se. HA szereted,akkor elvileg emiatt adsz ajándékot:szeretetből és hogy örüljön neki.
2010. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem ez egy jel arra hogy a kapcsolat haldoklik szakítsatok.
2010. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én is átéltem ugyanezt...de megbeszéltük,és kárpótólt:DSzerintem bezsélgess el vele..mielőtt "szemet-szemért"..lenne.A HARAG rossz tanácsadó!
2010. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta "bocsánat, elfelejtettem" én készülök neki sok mindennel, de ha arra gondolok, hogy neki eszébe se jutottam megfordul a fejembe tényleg kéne-e adnom, de szerintem fogok mert szeretem.
2010. aug. 24. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

ha szereted nyilván fogsz neki adni, mert ez nem arról szól, hogy akkor adok ha kapok. Én szeretek adni, ha szeretem az illetőt, mert egyszerűen jól esik. Elég baljós jel, hogy elfelejtette a szülinapod.... Én tutira megsértődtem volna annyi szent, pedig nem vagyok csaj.

22f

2010. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

az nagyon gyerekes és kicsinyes dolog lenne, ha azért nem adnál neki semmit, mert ő se adott.

senkinek nem azért adunk ajándékot, mert tudjuk, hogy majd ő is ad, és akkor ki van egyenlítve a dolog. az ajándékozás teljesen másról(kéne hogy) szól(jon).

2010. aug. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert Ő ilyen,neked nem kell olyannak lenni.
2010. aug. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semleges hangnemben mondd neki ilyen esetben, hogy ez rosszulesett, de természetesen készülj valamiel, adj neki ajándékot. Amikor én ugyanígy tettem (nálunk névnap volt ilyen), még fél év elteltével is (ennyi idő van a két névnap között) lángba borult az arca visszaemlékezve az én elfelejtett névnapomra, pedig nem azért készültem annyit, hogy rossz legyen a lelkiismerete, hanem mert szeretek meglepetésekkel készülni, még ha csak egy apróságról is van szó.
2010. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!