Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi időt adnál neki?

Mennyi időt adnál neki?

Figyelt kérdés

Múlt héten szakítottam a párommal. Mivel még mindig szeretjük egymást, ezért úgy döntöttem adok neki egy második esélyt. Ha felhív X időn belül és elnézést kér, akkor megbocsájtok neki.

Csináltál már ilyet? Te mennyi időt adtál/adnál neki?


2011. okt. 24. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
te szakítottál vele és most te várod hogy felhívjon. nem értem. ha megbántott, olyat tett ami megbocsájthatatlan akkor nem várnám hogy hívjon, ha pedig civakodás, veszekedés volt az megbocsájtható, de ne várd el hogy fusson utánad mint egy kiskutya és majd ő hív amikor te dobtad ki.
2011. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fél éve szakítottunk. Én két hét után újra akartam kezdeni, ő azt mondta, hogy ezt most hanyagoljuk. Persze kiborultam. Azóta nem is hallottam róla semmit.

Most, fél év elteltével újra akarja ő kezdeni. Nekem azonban elég idő volt ez arra, hogy rendesen átgondoljam a dolgokat. Most már én nem akarom. Nem büszkeségből, hanem mert tisztábban látok, mint azelőtt. Az ilyesmit nem érdemes sürgetni.


24/n

2011. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg várnom kellene még, hogy tisztán lássak.
2011. okt. 24. 16:11
 4/8 A kérdező kommentje:
Sok apró dolog felhalmozódott, ez vezetett a szakításhoz. Ha látnám a változást és elnézést is kérne, megbocsájtanék neki.
2011. okt. 24. 16:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert én nem szoktam csak úgy szakítani senkivel: nálam minden esetben egy jól megalapozott döntés, "második esélyt" még a kapcsolat során adok.
2011. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de 1hét alatt ne várj változást:S szerintem is hónapok kellenek....
2011. okt. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van erre egy régi jó mondás:Kutyából nem lesz szalonna.

Ha most esetleg bocsánatot is kérne akármiért is amivel megbántott téged,nincs rá biztosíték,hogy nem követi el újból.Szerintem várj,gondolkozz,mérlegelj.Ha valaki az első esélyt eljátszotta,másodikat már nem érdemes adni.

2011. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. okt. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!