Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így igazságos?

Tényleg így igazságos?

Figyelt kérdés
Tesóm 8, én 17 éves vagyok. Bárhova megyünk Ő mindent megkap, mindenért hisztizik. Én ha kapok valamit, akkor az neki is kell. Olyan nem volt még, hogy én kaphatok, csinálhatok valamit csak. A szüleink mindent "igazságosan" akarnak elosztani. Pl. én nem mehetek fél órát lovagolni, mert a tesóm, csak 15 percet volt (nem anyagiak miatt) és ilyenek. Én csinálom a problémákat, vagy ezeket tényleg nem így kéne?
2010. aug. 24. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő is elég nagy már ahhoz, hogy nemet mondjanak neki.
2010. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt meg kéne dumálnod a szüleiddel mert ha így megy tovább lesz egy elkényeztetett nyávogós tesód, és az a későbbiekben még irritálóbb lehet.
2010. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, szerintem is meg kéne beszélned a szüleiddel hogy ez így nem is igazságos, és nem az ikertestvéred vagy a klónod, hogy mindenből ugyanolyat, ugyanannyit... lehet hogy ő nem is szeretne igazán olyan dolgot amit te veszel, csak nem bírja ki hogy te kaptál valamit ő pedig nem
2010. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem igazságos. Elég nagy már ahhoz, h meg lehessen neki magyarázni, h te nagyobb vagy, mások az igényeid, mint neki. Te csak 5-6-ig lehetsz kint, mert ő is, vagy ha te mész szórakozni, bulizni, akkor ő is megy veled, mert így igazságos? Vagy neked is le kell feküdnöd 8-9 kor amikor neki? Ha még csak 1 év lenne köztetek, megérteném, de így teljesen felesleges, és nevetséges az egész. Próbáld ezt megbeszélni a szüleiddel. Nem lesz annak a gyereknek semmi baja, ha látja, h te 3 gombóc fagyit kaptál, ő meg csak kettőt. Ezzel csak azt érik el a szüleid, h egy idő után óhatatlanul is meg fogod utálni emiatt a tesódat.
2010. aug. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanez,csak én 14 vagyok,tesóm meg 4éves.Elég szar.
2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!