Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Vigyázat: szánalmas:S

Figyelt kérdés

Az előzmények röviden:

Apám szülei és sógornője kb. tönkretették az egész életünket, állandóan kibeszéltek, szidtak minket, keresztbe tettek nekünk ott ahol tudtak. Anyám még se vált apámtól(aki soha nem állt mellénk nyíltan) - inkább itt maradt, és teljesen tönkrement abban, ami itt folyik.

Most az van, hogy a sógornője - aki egyébként az én "keresztanyám" - elindult a falu világot megváltó képviselőválasztásán.

(Elég annyit tudni, hogy ha ő nem lenne ott, engem akkor sem érdekelne ez az egész hülyeség, mivel nincs olyan ember, akire voksolnék.)

Apám azt akarja, hogy a "békésség kedvéért" - mert a béke amúgy rettentően jellemző ám ránk - adjuk oda neki a kcédulát. Én viszont nem akarom, mivel kb. olyan, mintha olyannak adnám, akit ki sem állhatok.

Még fizetni is hajlandó lett volna, csakhogy így legyen...

Én meg megmondtam, hogy nem, és nem is kívántam többet szóba hozni, mivel engem nem érdekel.

Erre nemrég megint felhozta, mert ő csak a testvérét nézi, hogy őt nem akarja megbántani, tudja, hogy a sógornője mekkora görény, de akkor is értsük már meg...

Könyörgöm, senki nem kényszeríthet rá, hogy erre vagy arra adjam le.

Erre fogtam, dührohamot kapott, összetörte a szemüvegét, üvegeket, mindent kiborított, le "tetű szemétládázott" minket, elküldött a k. anyánkba és elment.

Totál kiborultam. Nem mintha a helyzet némiképp nem lenne megszokott, de azért még mindig fáj, hogy inkább a szülei és a testvére mellé áll, mint mellénk. Ez nem kellemes.

Mit csináljak? Ez így nem normális! Én nem is akartam ebből ügyet csinálni, nem is érdekel az egész szavazás, és én lettem a szemét, mert nem törődök az Ő érzéseivel - mintha ő úgy általában annyira törődne az enyémekkel.

Még két évem van középsuliból, szívesen elköltöznék a franca, mert már nem bírom, ami itt megy, idegösszeomlást fogok kapni. Mert ez most csak egy vita a sok közül, de nálunk mindennap ez van.

De amúgy meg nincsen pénzem arra, hogy elmenjek, és ha be szeretnék kerülni az orvosira, muszáj rengetget tanulnom, amellett pedig nem tudk dolgozni.

Na pfff. .. ez most kicsit több lett, mint amit eredetileg leakartam írnixD Szóval a kérdés ara vonatkoik, hogy normális-e az, ami egy k*va kis kopogtatócédula miatt megy? Arra gondoltam, ha hazajön, hozzávágom, hagy örüljön, de hozzám ne szóljon többé.


2010. aug. 24. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt kellett volna mondani, hogy már kidobtad, mert téged nem érdekel az egész. Most már add oda, úgysem ezen az egy cédulán múlik. Abba pedig sajnos bele kell törődnöd, hogy apád nem áll mellétek, mert ez nem fog változni. Még2 évet valahogy csak kibírsz, aztán már csak magaddal kell foglalkoznod. Valahol anyukádnak is jó így, hiszem legalább 20 éve tűri.
2010. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szeribtem nem kell rá szavaznod.

van jogod dönteni és kész. ha apád nem érti meg akkor is, majd megnyugszik és ő is tudja hogy neked van igazad csak fél hogy ebből is családi botrány lesz. hogy a keresztanyád (ha jól emlékszekxD)még utűlatosabb lesz veletek emiatt. de ha meg rá szavazol hatalmat adsz neki ami még rosszabb: S szóval vagy szavazz másra vagy ne is szavazz. szerintem:)

2010. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A helyedben az orra előtt tépném szét azt a hülye cédulát.
2010. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
bocs a hibákért:S siettem
2010. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy neki adod a cédulát, még nem szavaztál rá. Add oda, aztán csend lesz.
2010. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add oda a cédulát, menj el szavazni is, de nem ikszelj sehova, hagyd üresen, Béke lesz, hiába nem akarod, hogy megkapja, amit akar, de úgyse kapja meg így, nem?
2010. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal,hogy pénzt ajánlott a kopogtató céduládért kvázi törvényt sértett apád. Mond meg neki ezt is.
2010. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De nem akarom neki odadni, mert megint ő jön ki győztesen mindenből, miközben ismét miatta áll a bál. Ő meg meglátja a nevem azon a sz*ros cédulám, ás jót röhög a markába, hogy megint úgy ugrálunk ahogy ő ffütyül. Már pedig én nem akarom ezt...

Számámra ez egy lehetőség, hogy emlékeztessem arra, milyen volt velem egész életem során.

2010. aug. 24. 15:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Talán apád így akart kivasalni egy ráncot a családban!

Azért azt nem értem ;és ezt minden hasonló gonddal küszködő családtól megkérdezném;miért fontos a nemnormális rokonság!

Ha nem számomra tetsző amit tesznek,hátat fordítok nekik és a gyermekemre,asszonyomra fordítom a figyelmet,hiszen Őket illene legjobban szeretnem,ha már megadatott hogy vannak!

Nem értem én ezt!Oka biztos van a faterod felcsattanásának!

Szerintem te csak ússz az árral,egyenlőre úgy sem tehetsz mást!Mutasd meg, hogy te legalább nem undokoskodsz!Majd eljön a Te időd,ahogy mondani szokták!

Minden jót!

2010. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!