Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet vagy inkább...

Ez jó ötlet vagy inkább hagyjam ki?

Figyelt kérdés

20 hónapja vagyunk együtt a Párommal. Távkapcsolat, tehát heti 1x találkozunk. Általában ő jön hozzánk, mert neki van jogsija, nekem viszont még nincs. Így időben is jobban kijövünk mintha én buszra vagy vonatra szállnék. Ezért nálunk ez úgy alakult, hogy hozzájuk csak ritkán megyek (amikor ő elvisz), ez olyan 3 havonta szokott lenni.


Kb. 1 hónapja voltam náluk utoljára, beszélgettem "anyóssal", és szóba hoztam egy dátumot, ő meg nagyon örült, mondta, hogy pont ezen a napon született, nemsokára megint öregebb lesz :) Én nem tudtam, hogy neki pont akkor lesz a szülinapja. Mivel a héten aktuális a dolog, úgy gondoltam, hogy valamit "illene" neki adnom, ha már véletlen kiderült, hogy neki szülinapja lesz. A probléma ott kezdődik, hogy ugye én nem sokat voltam náluk, így nem igazán ismerem a párom anyukáját, nem tudom mit vehetnék/adhatnék neki.


Úgy gondoltam, hogy az édességet mindenki szereti, az anyukája is édesszájú, vettem neki egy dobozos raffaellot. Nem ciki, ha én ezt a párommal elküldöm az anyukájának? Mármint, hogy nem úgy alakultak a dolgok, hogy ezt személyesen átadjam neki, hanem csak elküldök neki egy doboz édességet? Ráadásul a dátum is picit csúszik...


2010. aug. 24. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Kedves gesztusnak hívják az ilyet.

2010. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
S ha telefonon felkoszontened?
2010. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt fogja figyelembe venni, hogy gondoltál rá, és örülni fog :) Én nagyon örülnék neki a helyében^^
2010. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk telefonon beszélni, így lehet, hogy furán jönne ki ha most felhívnám. Mindig a párommal szokott üzenni ha akar valamit :)
2010. aug. 24. 13:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben felhívnám telefonon a szülinapján, felköszönteném, és mondanám hogy az ajándékot elküldöm a fiával, de majd személyesen kap 2 puszit, és a fülét is meghúzom.

A szándék a lényeg, nem az ajándék.

2010. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget.
2010. aug. 24. 13:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell feltétlenül felhívnod ha nem vagytok olyan szoros viszonyban, elég ha elküldöd a rafit és teszel mellé egy kártyát.
2010. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te érzed, hogy mennyire illik felhívnod a szülinapján, de szerintem 20 hónaposan belefér.Majd küldesd el pároddal az édességet egy Boldog szülinapot kártyával.
2010. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én nem hívnám fel, csak elküldeném a raffaellot a párommal.
2010. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahogy látom, megoszlanak a vélemények :)
2010. aug. 24. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!