Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel Pestre és megismertem egy ismerősöm haverját, Petit. Az ismerősöm fejébe vette, hogy minket össze kellene hozni, de én kinevettem. Úgy éreztem nem jön be a srác. Azonban rá kellett jönnöm arra, hogy nagyon is bejön a stílusa. De valami iszonyatosan. Na a probléma, hogy az ismerősöm azóta már nincs Pesten és nem is lesz egy darabig. Én viszont nem merem csak úgy elhívni a srácot, nem vagyok az a kezdeményező típus. Az ismerősöm szerint ő sem kezdeményezne még akkor sem ha bejövök neki, mert a multja fogalmazzunk úgy, hogy nem túl tiszta. Ez engem nem zavar.

Jelenleg albérletben vagyok, de szeretnénk venni egy saját lakást pont abban a kerületben ahol ő is lakik. Amikor beszélgettünk felajánlotta a segítségét, de utána nem nagyon beszélgettünk. Arra gondoltam írok neki, hogy na akkor igénybe venném a segítségét. Szerintetek jó ötlet?


2010. dec. 10. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán üdvözölhetnéd mint új szomszéd.
2010. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jó ötlet. :)
2010. dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet!!ügyes legyél!!!:D
2010. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
komolyan könyebb ide irni mint felhivni hogy igyatok meg egy FRÖCCSÖT a helyi krimóban?
2010. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó ötlet!Kezdeménnyezz!! hajráá
2010. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csapj a lovak közé sok sikert kívánok!
2010. dec. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!