Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek közül kinek vagy köze a...

Ezek közül kinek vagy köze a magánéletemhez? Azaz(szex, iszom-e, cigizek-e, hogyan élek)

Figyelt kérdés

22F vagyok, kinek van köze?

Anya,apa,?

Anyu-aputestverei;nagynéni, nagybácsi,

Nagymama, nagypapa vagy annak testvérei? Kérdezem az rendben van hogy tisztelek mindenkit, kedvesen bánok vele meg ha eljön hozzám elé rakom a ásványvíz, üdítőt, gyümölcsöt,de viszont azt nem engedem meg hogy a szexualis vagy privát dolgaimba bele szóljanak.


2021. máj. 19. 18:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
86%
Semmi közük hozzá szerintem. 22 évesen főleg nem.
2021. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Pia, cigi, ezek olyan társasági kérdések, nem érzek benne semmi tolakodót, amíg normális a hangnem, és nem térítés vagy tukmálás.

Szexről családtagokkal nem dumcsizék.

A hogyan élek tág fogalom, helyzet- és témafüggő.

2021. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hála Istennek, nekem szuper családtagjaim vannak,:) a barátnőm mamájának a testvére regen erőszakosan kiabalt a Baratnőmre hogy miert cigizik stb:(
2021. máj. 19. 18:42
 4/18 Tepfal ***** válasza:
90%
Az erőszakos kiabálás nem elfogadható és egy felnőtt embernek szerencsére senkitől nem kötelező ezt elviselni. Az, hogy a családtagjaim, vagy bármilyen más szeretteim aggodalmukat fejezik ki, ha aggódnak értem valamiért, az normális. Addig, ameddig el tudják fogadni, hogy végső soron ez az én döntésem - ha halálra iszom magam, az is, bármennyire szomorú.
2021. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez attól függ, hogy kivel, milyen a viszonyod
2021. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Ehhek kapcsolódóan olvastam nemrégiben: "a beszívott füst magánügy, de a kifújt füst közügy".
2021. máj. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Amúgy meg minden szenvedélybeteg elvesz a közös egészségügytől, tehát igenis köze van hozzá mindenkinek. Ha magánegészségügy lenne akkor felőlem mindenki mérgezze magát.
2021. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ezekhez senkinek semmi köze.
2021. máj. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Tepfal ***** válasza:
93%
#7: Alapjáraton részben jogos, amit mondasz, viszont azt muszáj hozzátenni, hogy sok ember önhibáján kívül lesz szenvedélybeteg, vagy olyan körülmények viszik erre az útra, amiben ha nem is 0, de kevés ráhatása volt. Bizonyított, hogy az alkoholizmus és más szenvedélybetegségek kialakulását erősen befolyásolják genetikai faktorok is, továbbá a legtöbb mentális betegség ilyen módon talál levezetésre. És mivel ebben az országban a pszichológiai, pszichiátriai segítségnyújtás - főleg kamaszkorban kb. a 0-val egyenlő, ezek az emberek ahhoz a segítséghez nyúlnak, ami elérhető számukra - alkohol, drogok, cigi - mert bár orvosi segítségre lenne szükségük, de ahhoz nem jutnak hozzá, és még csak képzést sem kapnak a gyerekek az iskolában, hogy az ilyen típusú problémákat hogyan lehet kevésbé káros módon kezelni. És ők is fizetik az adót, nekik is járt volna a segítség - na persze nem 40 év függőség után, hanem abban az életfázisban, amikor ez az egész probléma elkezdődött, illetve ideális esetben még az előtt.
2021. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
általában senkinek semmihez nincs köze. azt csinálsz az életeddel amit csak akarsz. akkor esetleg beleszólhatnának ha az ő pénzűkön iszol és cigizel.
2021. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!