Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S (z) erintetek az Andrea...

S (z) erintetek az Andrea szép név?

Figyelt kérdés

Ez a nevem és láttam hogy kérdeztek ilyet!!!

Én nem igazán vagyok vele kibékülve!!!


2010. aug. 23. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%

szia!:)

Bocsi! Tisztelet a kivételnek természetesen:) Ez csak a lepontozóknak szólt, amit írtam!:) A normálisaknak nem:)

További szép napot!:)

2010. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. engem nem zavar. ha valaki ilyen korlátolt. tuti valami andrea volt vagy valaki, aki ismer andreát, és annyi telik tőle, hogy ilyenen megsértődik. tudom sajnálni. szerintem az andrea ronda név, főleg, hogy férfi név is, mindig ilyen szőrös, debella lányok jutnak róla az eszembe(ismerek is párat). az én nevem is sokaknak nem tetszik(pedig tök hétköznapi) mégsem sértődök meg.
2010. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség ezen megsértődni,. Am én is Andi vagyok, mégse vagyok se szőrös, se debella:D
2010. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
tetszik az Andrea (igaz olaszban pasi név :)
2010. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik se a név, se a jelentése.
2010. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Hát csak kíváncsi voltam hogy kiknek tetszik a nevem!!! De nem sértődtem meg azon hogy nem tetszik egyeseknek!!!:) Egyébként én sem vagyok szőrös és debella!!!xd De azért jót nevettem rajta!!!

Egyébként akiknek nem tetszik az én nevem lehet hogy nekem meg az ő nevük nem tetszik!!!

2010. aug. 24. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!