Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi megcsalós, de a...

Minden férfi megcsalós, de a nők nem?

Figyelt kérdés
Miért nem képesek a nők felfogni azt, hogy amennyiben a fenti állítás igaz lenne, az vagy azt jelentené, hogy a férfiak egymással prütykölnek, vagy azt, hogy azon kevés nő aki nyitott, azok naponta 30 különböző férfival kellene legyenek, hogy az arány kijöjjön!!
2010. aug. 23. 23:27
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Meggyőződésem, hogy ezt nem lehet nemérteni. Ezt csak akarattal lehet úgy beállítani, hogy nem érti valaki, nem akarja érteni. Szvsz.
2010. aug. 24. 22:29
 22/26 anonim ***** válasza:

Több felmérés is mutatja, hogy közel ugyanannyi nő csalja meg a párját, amennyi férfi, sokszor a gyerek sem az állandó társtól van, hanem egy alfahím megcsinálja a nőnek, a lúzerrel meg eltartatja magát meg a kölköt.

A különbség az, hogy a férfiaknak sokkal fejletlenebb az intuíciója, így általában nem érzik meg a megcsalást a párjukon, és a nők titokban tudják tartani a megcsalást akár egy életre is. Míg a nők többnyire megérzik a megcsalás jeleit, nyomoznak és így többségben a férfiak buknak le, a nők nem igazán.

2010. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nagyon unatkozhatsz:S

Mindenesetre a mintád sz.rt se ér, ahol 1000 férfi, és 1000 nő házaspár, az valóban nem reprezentatív. Tényleg ki kellene mozdulnod, kicsit aggasztó, amiken agyalsz. Menj ki az emberek közé, és ne statisztikailag, hanem fizikailag vedd őket figyelembe.

2010. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21:53 én is hasonlót akartam írni, és igazad van.


Nos, valóban kell egy megcsalós férfihoz egy megcsalós nő is!

Nincsenek statisztikai adatok, de szerintem kb. ugyanannyi arányban hűtlenek a férfiak, mint a nők is!

Egyes vélemények szerint: 49% férfi, 55% nő akik megcsalók!!!!


A lényeg az, hogy a nők is csalnak, csak a nők jobban tudják titkolni. Míg a férfiak rosszul olvasnak a nonverbális jelekben (pl. udvarlási gesztusok nőknél) ugyanígy nehezen veszik észre, ha megcsalják őket.

Míg anőknek nagyon fejlett ez az érzékelésük, így ők több nonverbális és látsható jelekből, viselkedésből észreveszik, ha a pasi gyanús!

Ez így van!

A másik meg az igazságtalan kettős mérce is. A nők sokkal inkább titkolják a titkos kapcsolataikat.

Olyan nincs, hogy egy nőnek egyszerre 3 pasija van, de annál inkább hiszem azt, hogy egy pasinak több nője van... tehát ez azt is jeletheti, hogy több nő lép félre.

De szerintem kb. 50-50% lép félre mindkét nemből élete során legalább egyszer.


Elég sok középkorú nő ismerősöm van, aki rendszeresen csalta a férjét és több férfival (persze nem egyszerre).

Arról nem tudok, hogy a férjük is ezt tette.


26.L

2010. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

12:50


Köszi, hogy igazat adsz, kifejtve én is így gondoltam.

A másik ok arra, hogy esetleg még több nő is csalja a párját, mint férfi, hogy míg a férfinek elég, ha van neki egy nagyjából nőformájú párja, arra fel tud izgulni, a nőknek ezzel ellentétben sokkal többre van szükségük a valódi nedvesedéshez (külső + kisugárzás), és ezt elég kevés férfi képes nyújtani. Tehát ha egy nő összeakad egy olyan ritka férfivel, akire úgy igazából rágerjed, az ritka pillanat, és általában a nők 99%-a megragadja és lefekszik a pasival, hiába van párapcsolatban, és hiába csak egy éjszaka lesz valószínűleg.

Én számtalan ilyen nőt ismerek, aki simán aláfeküdt az alkalmi macsónak, miközben otthon várta őket a párjuk. Természetesen egyikük párja sem jött rá magától a dologra.

2010. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem nem kéne ezen agyalni, a lényeg,h vannak kétszinü nők és férfiak, én személy szerint kiheréltetném vagy melüket/méhüket vágatnám az ilyen embereknek.


Amúgy is nagyon undorító szerintem,ha valaki megcsalja a másikat.


A válasz megírásának időpontja: ma 13:57 (08.26)


Nem gondolod,h te is tettél valamit (vagy éppen nem tettél),h 12szer megcsaltak? Egypárszor lehet véletlen,de 12szer.....

2010. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!