Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden férfi megcsalós, de a...

Minden férfi megcsalós, de a nők nem?

Figyelt kérdés
Miért nem képesek a nők felfogni azt, hogy amennyiben a fenti állítás igaz lenne, az vagy azt jelentené, hogy a férfiak egymással prütykölnek, vagy azt, hogy azon kevés nő aki nyitott, azok naponta 30 különböző férfival kellene legyenek, hogy az arány kijöjjön!!
2010. aug. 23. 23:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
egy újabb általánosítás, gratula
2010. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Úgy is kijöhet, hogy a megcsalós pasik egyedülálló nőkkel csalják meg a párjukat. Ez a legtöbbször igaz is.


Egyébként az én ismeretségi körömben a nők vannak többen, akik csalnak. De ez nem statisztikai minta.

2010. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

A világon minden, de minden tudományos felfedezés, törvényszerűség általánosítás eredménye, tehát ez nem egy rossz dolog. Minden létező iparcikk, ami életet megkönnyíti, számtalan megfigyelésen és azt azokat követő általánosításokon alapszik.

Ne felejtsd ezt el.

2010. aug. 23. 23:38
 4/26 A kérdező kommentje:

23_36

Te ebben a pillanatban igazoltad az általánosításomat.

2010. aug. 23. 23:39
 5/26 anonim ***** válasza:
43%
Hidd el, kedves kérdező, hogy sajnos mi, nők sem vagyunk különbek a Deákné vásznánál. Ráadásul - és nem védem a pasikat - a nők jórészt érzelmeket is visznek bele, a pasik nem feltétlen. Szerintem gázosabb, hogy ha a megcsaló fél esetleg bele is szeret a másikba, mintha mondjuk csak egy kósza numera lenne. Nem azt mondom, hogy helyes, de az érzelmi megcsalás érzékenyebben érint mindenkit, mint a pusztán fizikai. Tetszik vagy sem, ez az igazság.
2010. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Szal összegezve, kereken perecen: nemcsak a férfi megcsalós, hanem a nő is!
2010. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
micsoda kérdés... mondd, ki bántott? :/
2010. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Soha nem tudtam követni a nők gondolatmenetét!

Ebből hogy a fenébe tud kijönni az, hogy valaki bántott és attól kérdezek ilyet?

2010. aug. 23. 23:51
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Igyál meg egy sört.
2010. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
65%

23.47 vagyok


ami a te gondolatmenetedet illeti: a fenti hozzászólásom alapján miért vetted biztosra, h nő vagyok!? :D

2010. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!