Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az állapot az...

Miért van ez az állapot az anyámmal?

Figyelt kérdés

Az anyám már számtalanszor megmonta nekem h legszívesebben egy kést látna a szívemben :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Mondja meg valaki h miért van ez?? :(

13/L


2010. aug. 23. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kizárt dolognak tartom, hogy egy szülő szívesen látna a lánya szívében egy kést.

Szerintem alapvetően neki van baja (Egyedül nevel, cserben hagyták?) , és ez hat ki a kapcsolatotokra.

Többféle képen hathat:

- Közvetlenül rád terheli élete minden kínját (Te vagy a legnagyobb gyerek?)

- Megbántottad, és nem tudja kezelni a fájdalmát felnőtt módra.

- Nem tudja érvényesíteni az akaratát veled kapcsolatban, túl gyenge a feladathoz, tehetetlen, és dühös.

Ne vedd magadra. És szeresd bármilyen is.

2010. aug. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Talán érdemes kipróbálni, ha egyszer nyugalom van és béke, hogy (nem számon kérően) megkérdezed:

Anya mit tennél, ha egyszer kést látnál a szívemben? Kihúznád?

Én szoktam mondani olyat dühömben, amit normál esetben visszaszivnék. remélem ez is ilyen.

2010. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!