Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az állapot az...

Miért van ez az állapot az anyámmal?

Figyelt kérdés

Az anyám már számtalanszor megmonta nekem h legszívesebben egy kést látna a szívemben :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Mondja meg valaki h miért van ez?? :(

13/L


2010. aug. 23. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Huh, nem tudom. Remélem, csak hirtelen felindulásból mondja. Rossz gyerek vagy? Itt leírhatod, ha igen...
2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem anya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...gyülölöm,hogy ilyen kérdést kell olvasnom...de mégszörnyűbb ha igaz!!!Soha még viccből se mondanám a gyerekemnek.....h megölöm!!Félek ez csak rosszabb lesz!:(((((sajnállak...
2010. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Ahelyett h siránkozol. nyugodtan vissza szólhatsz neki "szépeket". Bírom a 13-14 éves kis gyerekeket h írják mennyibe bunkó az anyjuk vele és h mivel érdemelte ki.. pedig szereti az anyját. Akk meg is érdemli h hallgassa amiket a szülő mond neki. Én már biztosan adtam volna neki 2 pofont srác révén.
2010. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

azért van mer hülye...az enyém is az plusz még alkoholista is..én azt kapom folyton a fejemhez h én elb*sztam az ö egész életét meg h bánnya már h világrahozott meg h mikor döglök már meg végre:S

ne foglalkozz vele ne szolj hozzá majd eccer csak rájön h miket is mondott neked

és erre ez a megoldás hiába is ö tart el meg ilyesmi...1-2 napig ne szolj hozzá...és majd ö fog hozzád elöbb menni és ne is veszekedj vele meg ilyesmi...az enyém mindig abbol tanul h nem foglalkozok vele meg nem beszélek vele és olyankor mindig ö kér bocsánatot és ö teszi meg az elsö lépést

19/L

2010. aug. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Swastika

Amit ezek a gyerekek csinálnak, az a tisztelet. Jó hogy nem szól vissza, az ilyen anya akár kitenné az utcára is.


Kedves kérdező: Nagyon sajnálom, hogy ez van, az ilyen anya nem érdemel meg gyereket. Veled egy idős vagyok amúgy, ha van kedved, keress meg privátban :)

2010. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocs az offért: még nem válaszolt a kérdezö, h miért? tudjátok jo ha meghallgatjuk, söt, a másik félt is kéne, de az ugysem lesz.
2010. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Swastika :

honnan tudod h minden igaz amit leir a kérdezö ?

2010. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

21.15

Ha igaz ha nem. oldja meg v eltűri v kiáll magáért. Nagyobb korában ezért lesz kényes és sértődékeny.

2010. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
..ugye nincs oka...,hogy nem válaszolsz??:O
2010. aug. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nem írtam semmi olyat ami nm igaz és én nm mondokrosszat maxugyanazt amit ő mond nekem!
2010. aug. 25. 01:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!