Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottál már ez miatt?

Szakítottál már ez miatt?

Figyelt kérdés

Éltél már olyan párkapcsolatban, ahol a párod több évig adogatott haza pénzt és minden segítséget amit csak lehet a családjának, még akkor is ha nektek sem volt sok? És ha közlöd vele az igazat, hogy csak sokszor kihasználja a családja, akkor még neki ál feljebb?

Egyszerűen nem vette észre, hogy milyen szerepet tölt be a családnál?


Mivel változott a helyzet?

Vagy sosem fog?


2021. máj. 8. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
pontosan tudja, mit csinál.. Okosabb lenne mást keresni magadnak, ez az embe nem veled ül "egy csónakban", nem veled alkot családot
2021. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Juj sajnos ez a helyzet soha nem fog változni

Hasonló helyzetben voltam én is 5 évig várunk együtt és folyamatosan a szüleit/családját pénzelte amivel nem is lett volna probléma de folyamatosan azt a pénzt adta oda amit mi minden hónapban félre szeretünk volna tenni a jövőnk miatt .

Nem lett vége a pénzelésnek, többször szóltam neki persze én voltam a rossz mert ,hogy én szívtelen vagyok és hasonlók

Bele untam és léptem ,próbáld meg normálisan megbeszélni vele le kell ülni és megbeszélni hogy ez így nem mehet sokáig mert nektek is szükségtelen lenne a pénzre.

Ha nem érti meg akkor szerintem tudod a választ és a helyes döntést :)

2021. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egy percet se várnék tovább.. Ha közös kasszán vagytok, tulajdonképpen a TE pénzedből is támogatja a családját? Ugyanannyival támogatjátok a te családodat is? valoszínű, hogy azért tart téged, mert elég engedékeny , elnéző, gyenge természetű vagy, akivel ezt a szemét húzást meg tudja csinálni. Már rég tiltakoznod kellett volna ellene! És szakítani! Vagy még pár hónapig pénzelni akarod a családját?
2021. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Én ilyen vagyok otthoniaknak úgy hogy egy évbe max kettő hónapot vagyok otthon mindent megadok értsd

Számlák 80%-at egész évre befizetem

A fűtés be nem kell adniuk rendezem szintén az egészet

A ház felújítást egyedül megcsináltam nem adták bele

Éves szinten úgy ilyen apróságokat veszek nekik úgy 200000ft költhetnek a pénzemből

Egy nagyobb bevásárlás úgy 70000ft

2021. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4- és van párod / feleséged?
2021. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
nem "ez miatt", hanem EMIATT!
2021. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk kinyílt a szeme egy év alatt. Családjával kapcsolat megszakít, és az idő minket igazolt, tényleg csak egy pénzeszsák volt nekik.(De annak vége).
2021. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm és a pasikája ilyen. A fiú anyucinak fél fizut hazaadja, anyucinak segít építkezni, anyucit hívja kosztolni.. miközben a sógornőm édesanyjával és öccsével lakik, teljesen ingyen, és egy kiskanalat nem mosna el magától. Sajnos ebben az esetben nem szakíthatunk sógornőm helyett pedig hidd el kellene
2021. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

4 vagyok

Nincs


De ez nem lenne akkor se ok évi szinten úgy 1.4 millió mínusz ami nem sok

2021. máj. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
9- várd meg ,amig lesz párod. hogy majd mit szól hozzá. persze ha nagyon sokat keres valaki, lehet, hogy ott nem számít.
2021. máj. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!