Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy férfivel az anyja miatt szakítottál?

Figyelt kérdés

A srác nagyon kedves, aranyos, helyes, dolgos.

Az anyja meg egy sárkány. Bánt engem, bántja a fiát.

Mivel a srác kötelességtudó, hazajárkál, hazaviszi a munkából... Vagy én már nem tudom milyen indokkal cipeli meg üldögél nála.

Anyagilag lehúz engem is, a barátomat is.

Szeretem a fiút, de rettegek tőle, hogy például a gyerekemnek ilyen nagymamája legyen...

Nem akarok vele szakítani.. Csak kíváncsi vagyok más hogy oldotta meg a dolgokat... hogy likvidálta a nem kívánatos személyt..


2013. aug. 5. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyámnyila a srác, hogy hagyja magát! Ultimátum és kész
2013. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, de kèsőbb sem lesz másként. Az ilyenek nem szakadnak le az anyjukról, esetleg tudod befolyàsolni, de ez nagyon ritka. Ha magàtól nem esik le neki, hogy az anyja ràtok telepszik, akkor megette a fene. Majd az unoka is egy ok lesz arra, hogy mègtöbbet legyen a fia nyakàn, persze te leszel a vilàg legrosszabb anyja. Èn elgondolkoznèk rajta, hogy hogyan tovàbb.
2013. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 málna_ ***** válasza:
A párod egyke?
2013. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha valakivel az anyja miatt szakítani akarsz, akkor ott a fiú szerintem legalább 60%-ban hibás.

Mert ha én nem lennék képes megbeszélni Édesanyámmal, hogy még ha nem is kedveli az aktuális barátnőmet, legalább ellenséges ne legyen vele, és ne szóljon be neki (persze "cserébe" igyekszem a lehet legkevesebbszer egy légtérbe keríteni őket), akkor meg is érdemlem, hogy emiatt szakítsanak velem.

2013. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igen egyke és a szülei elváltak, egészen kisgyerek kora óta az anyjával élt.

Ne értsétek félre, a párom nem mindig "hódol be" neki. Végül is nem is ez a lényeg.

Hanem, hogy olyan a természete, a modora, az egész lénye, amit én nem bírok elviselni. Szóval ha választhatnék anyóst nem őt választanám.

Rettegek tőle, hogy egyszer "egy család leszünk". Nem akarom, hogy ilyen nagymamája legyen a gyerekemnek vagy hogy a barátaimnak őt kelljen bemutatni, mint anyóst.

Csak abban reménykedek, hogy messze tudunk költözni tőle..

Lehet, nem szép dolog, de egyenesen irigy vagyok azokra a lányokra, akiknek normális anyósuk, anyósjelöltjük van. :(

2013. aug. 5. 11:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy család az anyósommal. Nem is értem miért lennék.
2013. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Párom is eléggé kötődött a szüleihez, bár inkább ő az apjához, ugyanakkor ő maga is beismerte, hogy lehúzzák. Emiatt voltak vitáink, de mivel végtére is tudott róla, hogy ez így nem jó, tudott változtatni. Miután elköltözött onnan, megszűnt ez a kapocs, és mindketten boldogok vagyunk.

Tehát azt tudom mondani, ha a barátodban nincs igény a maga életét élni, akkor nincs remény...

2013. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen az első szerelmemmel emiatt szakítottam, nem bírt leszakadni az anyjáról.Három fiú közül ő a legkisebb,a többiek már több 100km-re menekültek a feleségeikkel.


A szakítás oka viszont akkora pofon volt neki,hogy azóta az ország másik felében él a feleségével és a lányával(amennyire tudom ő szorgalmazta a költözést,nem a felesége).

2013. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez a dilemmám! :) akár én is kiírhattam volna.

fogalmam sincs mi a megoldás. a barátom teljesen megvàltozik ha az anyja előkerül. olyankor menekülnék.

de a hétköznapok, a sex, a közös programok fantasztikusak 4 év után is.

belenyultunk a tutiba, én külföldre költöznék, de ugyse teheti meg ezt a szüleivel cimszóval maradunk.

igy én gyereket nem merek vállalni, viszont soha nem éreztem még ekkora szerelmet és örök életemben bánnám ha vége lenne.

ebből szoktak lenni a válások x év múlva.

a barátomnak kéne a sarkára állni, és furcsa mert a kapcsolatunk elején kezelte az anyját. idővel meg már nem

2013. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igen, de nem ilyen okok miatt.

f/46

2013. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!