Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Volt már olyan, hogy egy...

Volt már olyan, hogy egy férfivel az anyja miatt szakítottál?

Figyelt kérdés

A srác nagyon kedves, aranyos, helyes, dolgos.

Az anyja meg egy sárkány. Bánt engem, bántja a fiát.

Mivel a srác kötelességtudó, hazajárkál, hazaviszi a munkából... Vagy én már nem tudom milyen indokkal cipeli meg üldögél nála.

Anyagilag lehúz engem is, a barátomat is.

Szeretem a fiút, de rettegek tőle, hogy például a gyerekemnek ilyen nagymamája legyen...

Nem akarok vele szakítani.. Csak kíváncsi vagyok más hogy oldotta meg a dolgokat... hogy likvidálta a nem kívánatos személyt..


2013. aug. 5. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vajon mi a gondod a leendő anyósoddal azon kívül, hogy ragaszkodik a fiához?

Elgondolkodtál-e már azon, hogy mik a jó tulajdonságai?

2013. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Azért én ezt nem nevezném ragaszkodásnak....


Jó tulajdonsága? Ha elutazik... és nincs a közelben. Ja és jó tulajdonsága, hogy egyelőre nem tudja hol lakunk. :D

2013. aug. 5. 17:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éve ilyen anyósom van... Az én férjem szeme kinyílt, szerencsére. Olyan sokat bántott az Anyósom, hogyha egyszer lesz menyem, azzal fogom kezdeni, hogy bármi bántja azonnal szóljon. Jól beolvastam az Anyósomnak, úgy "likvidáltam". Az Apukám temetése előtt veszett velem össze- ez is jellemző rá, hogy mennyire nem egy együttérző lélek. 30 km-re költöztünk egymástól, így már könnyebb elviselni.
2013. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én párom hiába költözött hozzám, Bell feltalálta a telefont, igy azon keresztül hetente felhívja az anyja. Az anyós uralkodó, birtokló a fiaival, a menyeket pedig igyekszik kitúrni, hogy csak ő egyedül létezzen mint nő az életükben, és csak is ő a jó. A sogórom egyik nap azt mondta az anyjának, hogy nem szabadulsz meg tőlem, mivel jókat eszik nála, az élettársa meg nem főz rá.
2013. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!