Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem hogy szakítottam...

Jól tettem hogy szakítottam ez miatt a válófélben lévő pasimmal?

Figyelt kérdés
Három hónapja voltunk együtt úgy, hogy nem vállalt fel, azért mert még válófélben van. Az exének már rég van új párja, ő meg nem vállalt fel engem, mondván, hogy így a bíróság előtt ő van nyeregben a gyerekláthatás miatt, mert ő lett kidobva és azóta is "egyedülálló". Én ezt már megelégeltem mert nem tudom, senki nem tudja mikor válnak el, mikor mennek a békítőre stb. Jogosan szakítottam? Elegem volt már a bújkálásból.
2014. aug. 2. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2014. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolat az, ahol az egyik fél nem vállalja fel a másikat? Szerintem is jól tetted.
2014. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyeregben gyermekláthatásnál? Ezt így mondta? Mert ez egy mese habbal..
2014. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kerida válasza:
100%

Hát a férfi semmivel sincs nagyobb hátrányba azért, mert van új társa.


Jól döntöttél. Szerintem amúgy sem akart felvállalni.

2014. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, jól tetted. Nyugodtan felvállalhatott volna, ez nem jár hátránnyal a bíróságon.
2014. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Hogy jól döntöttél-e, azt akkor lehetne pontosan megmondani, hogy számodra mit jelent az, hogy felvállal a párod?
2014. aug. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki nem hajlandó felvállalni, azt el kell hajtani a búsba. A gyerek láthatásának pedig egyáltalán semmi köze ahhoz, hogy van-e valakije vagy nincs. Bizonyára azért mondta ezt neked, hogy neki kényelmes legyen - tőled megkapta a szexet, amikor éppen kedve volt, egyébként meg élte gondtalan, szabad világát. Hát lószerszám a fülébe az ilyen embernek.
2014. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Harom honapig bujkaltatok? Na meg jo hogy szakitottal...Ha egy pasi nem mer felvallalni nincs mit kezdj vele.
2014. aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mese habbal...

Nyeregben van? Dehogy, a láthatást nem befolyásolja. A vagyonelosztást sem, szóval kamuzott ezerrel.


Amúgy voltál fenn nála, tényleg egyedül él? Mert ha nem vitt fel magához, akkor az is lehet, hogy hazugság az egész válás dolog.

2014. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!