Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok meg, hogy a...

Hogyan mondanátok meg, hogy a párotokkal el akartok költözni otthonról?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy anyumék azt hiszik, hogy mivel rohadt nagy a ház, ahol lakunk, mi is ott fogunk élni velük évekig. Ami egyfelől jó is lenne, de néha már én is elvágyódom, saját kis lakásba a párommal, ahol csak mi ketten vagyunk, és nem kell senki és semmi mással foglalkozni, csak a mi kis életünkkel. Nem tudom, hogyan mondhatnám meg otthon, hogy ilyen terveink vannak, hogy minél kevésbé bántsam meg a szüleimet..
2010. aug. 23. 14:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok ki előbb ezt a leválasztós verziót, egy új otthon kialakítása nagy költség még albérlet esetén is, abból nehéz takarékoskodni, pláne, ha gyerek is tervben van. Aztán később, ha mégse válik be ez se, legalább arra jó, hogy gyűjtenétek egy kis tőkét és könnyebben meg tudnátok oldani a lakáskérdést.
2010. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!