Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum megcsalja apumat. Mit...

Anyum megcsalja apumat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szinte 100% hogy van közte és egyik munkatársa között valami. Folyamatosan sms, msn. Nem ez lenne az első megcsalás. Első után kibékültek. Gondoltam még egyszer nem lesz olyan hülye hogy belemegy ilyenbe. (Ha jól tudom a pasinak van felesége, gyereke.) Mit csináljak?
2010. aug. 23. 14:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
MSN-t olvastam már. (Tudom nem szép dolog, de ez van.) Onnan derült ki hogy van valami. Írtak érdekes dolgokat. De olyasmi is volt hogy még nem történt semmi. Ami azért jó. Viszont együtt mennek reggel dolgozni, egy irodában vannak, itthon még msn, sok sok sms. Elég kiakasztó. Apának nem akarok szólni, bár biztos nem hülye. Ha én észrevettem, akkor biztos ő is. Anyának se akarok szólni arról hogy tudom, mert ugye nem is szabadna tudnom. Gondoltam hogy finoman célozni kellene rá hogy gondolkozzon mielőtt hülyeséget csinál, de nem tudom mi lenne a jó. Lehet hagynom kellene, de azért nem könnyű végignézni. (Megint)
2010. aug. 23. 14:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Anyud úgyis letagadná / kiakadna rád. Ezt apudnak kell megmutatni. Már bocs, de ha a barátnőm más pasikkal sms-ezne ilyen módon, akkor lapát lenne... nemhogy egy feleség.
2010. aug. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az msn-t úgy olvastad hogy megnézted a naplózott bejegyzéseket is???? ha addig ki nem törölte.
2010. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!