Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy puhítsam meg apumat?

Hogy puhítsam meg apumat?

Figyelt kérdés

tegnap este tesómmal és a barátaival elmentünk szórakozni nekem meg tesómnak negyed12-re kellett haza érni mert utolsó troli 23:00-kor van. mi meg eljöttünk vele de közben bementünk egy boltba és ott voltunk egy darabig míg apum felhívott h mindjárt éjfél és hol a jó égbe vagyunk. persze ma reggel avval nyitott h ő elment labda mert h nem fog sehova se elengedni mert legalább annyi nem volt bennünk h egy telefonfülkéből felhívjuk h késünk egy picit ő meg halálra aggódta magát. volt már ilyen 1-2 szer és akkor is mondta h nem mehetek sehova aztán pár nap múlva meg már mehettem, de most annyira komolyan mondta :/ valami tippet adjatok hogy hogy puhítsam meg mert jövőhét hétvégén is menni szeretnék tesómmal szórakozni

16/L


2011. szept. 11. 14:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom.Az az igazság,hogy én már alapból nem engedtelek volna el,ha már volt hasonló eset....
2011. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Puhítani klopfolóval szoktak. A helyedben viszont csak meghúznám magam. Ha az én gyerekem lennél, akkor már az első (maximum a második) eset utántól nem lennél kiengedve egy évig.
2011. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy telefont dobhattál volna. Ezek után tudod, mikor engednélek el este bárhová is! Ja, ha már volt 1-2 ilyen? Akkor szerintem jó darabig csücsülhetnél otthon!
2011. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sehogy, nem véletlenül nem enged el legközelebb sehova mivel ennyi nem volt bennetek hogy egy telefon hogy késünk picit, jogosan aggódik mivel a mai világban bármi megtörténhet. 16 évesen meg még fiatal vagy ahhoz hogy éjfélig kint bulizzál. 36/N
2011. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem azt kértem hogy oktassatok ki hanem azt hogy jövőhéten elszeretnék megint menni és nem tudom h mit mondjak
2011. szept. 11. 15:04
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell puhítani,igaza van.Eljátszottad egyszer,aztán mégegyszer...
2011. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
jó akkor menjetek a pics.ba nem kell válaszolni ha nem tudtok semmi értelmeset írni
2011. szept. 11. 15:09
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Értelmes kérdésre várj értelmes választ, ne erre!
2011. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
szerintem,először is kérj bocsánatot, adj neki egy puszit, mondd meg neki, hogy sajnálod, hogy kifutottatok az időből, és ha mondjuk lenne egy mobilod, akkor még akár ő is felhívhatna ha te véletlenül megint elfelejtenél időben hazaérni, ami természetesen nem fog többet előfordulni!! :)
2011. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot, csináld meg a házimunkákat, esetleg vedd meg neki a kedvenc csokiját pl. Ettől csak meg enyhűl, ha nem akkor sajnos mást nem tehetsz :S
2011. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!