Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy puhítsam meg apumat?

Hogy puhítsam meg apumat?

Figyelt kérdés

tegnap este tesómmal és a barátaival elmentünk szórakozni nekem meg tesómnak negyed12-re kellett haza érni mert utolsó troli 23:00-kor van. mi meg eljöttünk vele de közben bementünk egy boltba és ott voltunk egy darabig míg apum felhívott h mindjárt éjfél és hol a jó égbe vagyunk. persze ma reggel avval nyitott h ő elment labda mert h nem fog sehova se elengedni mert legalább annyi nem volt bennünk h egy telefonfülkéből felhívjuk h késünk egy picit ő meg halálra aggódta magát. volt már ilyen 1-2 szer és akkor is mondta h nem mehetek sehova aztán pár nap múlva meg már mehettem, de most annyira komolyan mondta :/ valami tippet adjatok hogy hogy puhítsam meg mert jövőhét hétvégén is menni szeretnék tesómmal szórakozni

16/L


2011. szept. 11. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
Figyú!Én nem tűröm egy 16 éves kiscsajtól,hogy elküldjön a pi..ba..légyszíves vegyél vissza:(
2011. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Hailey13 ***** válasza:
100%

az utolsó megszólalásodig még együtt is éreztem te ostoba r*banc.:) ezek is válaszok voltak. nem biztos hogy az a jó megoldás ha ott nyarvogsz hogy de én el akaroook menniiiiii..

16 éves vagy, de nem látszik nagyon...

nekem is voltam késéseim, de az nem ilyen tájban volt, hanem max 9 körül. hát ez van, engem eddig engednek el 15 évesen. igaz, a tesóddal voltál, de most legalább megtanulod hogy időben hazaérj. ha én is megúsztam volna minden büntetést, akkor soha nem érdekelne mikor kéne hazaérnem, mert minek, úgyse lesz semmi.. így legalább következő alkalommal lesni fogod az órát, ebben biztos lehetsz:) egyébként csak a többieket tudnám idézni.

2011. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

"jó akkor menjetek a pics.ba nem kell válaszolni ha nem tudtok semmi értelmeset írni"


???

szerintem inkább gondolkozz el valamin

2011. szept. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%

komolyan miért nem tudsz előre gondolkodni???

basszus felhívom fatert ne nyavajogjon ennyi és biztos lehetsz benne hogy nem kell pitizned soha.

bírom apucit 20*is rajtad röhög mert képtelen vagy egy telefont megereszteni erre megint nem enged el,20évesen is majd itt fogsz tartani hogy 12re haza kell menned mert nincs AGYAD gondolkodni.

4.5éves a lányom de már rájött ha rajzol valami szépet kap fagyit. több esze van mint neked.

2011. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Uristen, nekem 4.5 éves a kutyám, és rájött, ha kint pisil, és nem a lakásban, akkor nem kap leszidást!! Tök okos nem?
2011. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó:igazad van,az én lányom 6 éves,de ha rosszat tesz,azzal kezdi,hogy bocsánat...
2011. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Te fel se fogod, hogy apád fejében mi járhatott abban a kis időben. Normális válaszokat kaptál, ne legyél ilyen vulgáris.
2011. szept. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
most már látom h normális válaszokat kaptam, de egy kicsit magam alatt vagyok mert még a telomat is elvették és ne hogy suli előtt vagy után elmenjek vmerre kísérnek és jönnek értem is ez annyira durva szóval elnézést mindenkitől
2011. szept. 11. 16:10
 19/21 anonim válasza:
engem alapból nem engednek el xD Nos szerintem beszéljétek meg, hogy elmegy értetek így nem késtek és nem lesz vita
2011. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
avval nyitott h ő elment labda mert h nem ..... Én ezt a mondatot nem értem!!
2011. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!