Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy bűn monitor...

Tényleg olyan nagy bűn monitort kérnem karácsonyra? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

CRT monitorom van, ami már azóta megvan, amióta gép van a családban (2001 körül, és azóta nem romlott el). 2007 körül apám vett magának 'karácsonyra' laptop-ot. Azóta azt mondogatják anyámék, hogy MAJD vesznek nekem vagy monitort, vagy laptop-ot. Már tavaly karácsonykor úgy volt, hogy keresztanyáméktól kapok egy jó monitort (pl nem nagyon bírja ezt a szemem), de végül valamiért nem jött össze, és csak pénzt kaptam.

Az előbb mondtam apámnak, hogy keresztanyáméktól igen is monitort fogok kérni, mert ez már nem jó. Erre fel apám mondta, hogy nem engedi, mert MAJD ő fog venni. (az elmúlt 10 hónapja nem állunk valami jól, de előtte megtehette volna, hogy vegyen, mindig csak hülyített azzal, hogy elmegy megnézni a monitorokat, hogy milyen árban vannak ill. a laptopok, de nem lett belőle sosem semmi).

Mivel keresztanyámék a 'gazdagok', ezért gondoltam, hogy pont tőlük kértek monitort (amúgy is karácsonyra kapok tőlük 20.000-ret, monitor meg már van 30.-ért is), apám meg gondolom ezért nem akarja...


2010. aug. 23. 12:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
37%

Gondolom szüleidnek nincs pénze monitorra!! (Csak 30 000???) Öszintén mi az hogy "csak"

Örülnék ha hónap végén lenne annyi anyujék pénztárcájában...

Az eszem megál

2010. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jaj ne mondd már... Minden hétvégén van pénz otthagyni a METRO-ba 25.000-reket?
2010. aug. 23. 13:04
 3/30 anonim ***** válasza:
45%
bírom amikor mindenféle "problémás" kérdést kiírnak gyk-n.
2010. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%
egyébként a gyűjtésről nem hallottál még? ha kapsz pénzt azt tedd félre és legfeljebb anyudéktól is pénzt kérj, és akkor meg tudod venni a monitort.
2010. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Ajánld fel, hogy beleadsz egy kicsit, ah már úgyis kapsz pénzt, és ők úgyis megígérték. Egy dolog, hogy mennyi pénz van a családban, de ha nincs rá keret, akkor nem kell ígérgetni a gyereknek.
2010. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%

hát ez az!

ha keresztanyukádtól kapsz 20000ret akkor kérj anyukádéktól egy 10000rest és akkor vedd meg a monitort!

mivel ez már a TE pénzem nehogy beleszóljanak már mit veszel belőle!

2010. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%
Az én szüleim is otthagynak minden hétvégén 25.ezreket a METRO-ban:D
2010. aug. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Gyűjteni? Amikor ruhát, meg amire szükségem van, zsebpénzből venni?
2010. aug. 23. 13:07
 9/30 anonim ***** válasza:
41%
Hát... Szerintem sem ezen kéne annyit problémázni, más örül, ha egyáltalán karácsonyozni tud a családi pénzből... Szóval... Amúgy megértem, ha már ezer éves a monitorod, meg bántja a szemed, de akkor ne gépezz annyit. Bocs, de nem tudok jobbat.
2010. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
*pénzed
2010. aug. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!