Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vigyem el a rokon gyereket is...

Vigyem el a rokon gyereket is állatkertbe ha az én gyerekem nem szereti őt?

Figyelt kérdés

Lányomnak most lesz a szülinapja. Őt és egy barátnőjét elvisszük az állatkertbe. Tesóm felesége megkért vigyem el az ő gyerekét is mivel neki nincs védettségi igazolványa ő nem tudja. De a lányom nem szereti őt-mindig szivatja ugráltatja,ezen kìvül nem is egy korosztály.

Lányom 9 éves lesz,a barátnője is annyi. Unokatestvére pedig 13 éves.


2021. máj. 5. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Nem vinnem
2021. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Elég szomorú a hozzáállásod. Itt nem arról van szó, hogy ki kit szeret, hanem arról, hogy segítsünk valakinek. Főleg hogy rokonunk. És lehet, pont itt változna me ennek a kamasz kislánynak a véleménye. Eljátszhatod a sértődöttet, amihez van is jogod a leírtak alapján, de ne egy 13évessel szúrjál ki. Ezt beszéld meg az anyjával.
2021. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vinném. Ha a lányod szülinapja az alkalom, az a fő, hogy ő jól érezze magát, nem vinnék oda olyas valakit, aki nagy valószínűséggel elrontja a napját. A rokon gyereket elvinném máskor.
2021. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Nem vinném. Azt nézd, hogy a lányodnak kedvezz, az ő szülinapja lesz.

2-es, az állatkert - bármilyen fura - ott lesz még pár hét/hónap múlva is, addigra megszerezhetik a szülei a védettségit.

2021. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem vinném. Elsők a saját gyerekem érzései.
2021. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem vinném. Az egyetlen ami mellette szól, hogy rokon akarja de a gyerekek se szeretik egymást, nem is volt a programtervben, nem is a rokon szülinapja, nem is biztos hogy a 13 éves feltétlenül menne veletek.. neked sem hiányzik az egész napos stressz az életedből :)
2021. máj. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Mivel nem jó a lányok között a kapcsolat, nem vinném. Ha jól kijönnénnek minden további nélkül.
2021. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Testvéremék nem is akarnak oltatni. Uncsitesó menne állatkertbe,de én is a nem fele hajlottam lányom miatt. Egy másik alkalommal nem hiszem hogy el visszük mert nem a szomszédba van az állatkert,belépőre még adott volna pénzt sógórnőm de utazási és egyéb költségekre nem. Máskor se szokott. Én meg milliomos nem vagyok
2021. máj. 6. 06:06
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem vinném és mivel ilyen a lány, egyébként is akadályoznám hogy bárhol találkozzanak
2021. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem vinném, mert a cs.szegeti a lányomat, és biztosan nem szúrnám el a gyerekem szülinapját.


Tanulja meg a 13 éves, hogy a tetteknek következményei vannak.

2021. máj. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!