Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az a rokonod, aki rendszere...

Ki az a rokonod, aki rendszeresen jár hozzátok, de nem kedveled?

Figyelt kérdés
Azt is írd le, miért nem jössz ki vele.

2021. ápr. 2. 19:30
A kérdező szavazást indított:
Anyósom.
Apósom.
Anyám.
Apám.
Testvérem.
Párom testvére.
Gyerekem.
Párom gyereke.
Egyéb, ésőpedig:
31 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Régen jártak a mamámék, szinte minden nap...

De szerencsére most már nem, el is takarítanám őket.

Lehet csúnyán hangzik,de ha látnátok megértenétek...

2021. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Unokatestvérem járt hozzám lakott nálunk.Egészen addig amíg rá nem jöttem, hogy kb jelent anyámnak akivel egyébként nem beszélek.
2021. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs ilyen, akit nem kedvelek es nem akarom hogy jojjon, annak el se mondtam hol lakom. 😃 Apai nagymamat nem szivleljuk annyira, mar anyam is elrendezte, hogy ne tegyen hozzajuk varatlan latogatasokat. Keresztapam tud neha okoskodo lenni, meg eleg fura beallitottsagu, egyszer-egyszer elviselem, de nem hivom meg vendegsegbe.
2021. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám. Csak azért jön hogy találjon valamit ami miatt szar anyának nevezhet. Mondjuk mindig ilyen volt, a négy unokája közül csak egyet szeret, minket meg többieket ott döngöl földbe, ahol tud.
2021. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy miért kell lepontozni?
2021. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Én nem vagyok taknyos gyerek, akihez nincs kedvem, ahhoz nem vágok jópofát és nem hívom át. A többiekkel meg nem találkozunk olyan sűrűn, hogy unjam, és egyébként jót tudunk beszélni. (saját és férjem családjával is)
2021. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kovpet ***** válasza:
80%
Nem tartom olyanokkal a kapcsolatot, akiket nem kedvelek.
2021. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Ahogy látom megérkeztek a mindenkit lepontozok xd
2021. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!