Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Üdv mindenkinek 1 olyan...

Üdv mindenkinek 1 olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy meglehetne e oldani azt hogy php rendszeren keresztül seedelnék fel torrentre többi lent?

Figyelt kérdés

nos ha ez lehetséges és tudtok rá scriptet akkor tudnátok küldeni ?

az itthoni netem igen lassú seedeléshez és jóformán torrent kliensen kívül semmi mást nem használok meg nem is akarok 1 webscriptet találtam de az nem kezdi el letölteni a cuccot csak folyamatosan azt irja hogy várjon de ahogy utánajártam ahoz kell vps de nekem olyanra lenne szükség amit felrakok egy webtárhelyre és onnan menne vps nélkül


2016. okt. 30. 03:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne, hogy ezt semelyik webtárhely nem fogja engedni.

Lehet bérelni seed szervert pontosan erre a célra.

2016. okt. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy nem fogja engedni de van 1 webtárhely ahonnan semmit se törölnek le na viszont én oda raknám fel de ahoz kéne nekem szerverfájl is
2016. okt. 30. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerverfájl??
2016. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

PHP alapú torrent klienset szeretnél.

ilyen pl. a TorrentFlux.

És hidd el, rövid idő után lefognak lőni,

sőt ha német jogvédők regisztrálják a torrentezésed,

a tárhely üzemeltetője simán rád terhelik egy jó kis per keretében...

2016. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem magyar tárhely és a TorrentFlux szerintem csak vps en megy mivel a tárhelyen csak várakozik hozzá adja a torrentet de nem csinál semmit amúgy meg nem nagy dolgot akarok vele seedelni és nem jogvédett cuccot
2016. okt. 30. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!