Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne cseszegess...

Mit tegyek, hogy ne cseszegessenek?

Figyelt kérdés
A hétvégéket általában a páromnál töltöm. Ő a szüleivel, meg a húgával lakik, de jó nagy házuk van, elférek én is ott. Szombatonként a párom általában az apjának segít, főleg most hogy itt a jó idő, füvet nyírnak, vagy kint dolgoznak a ház körül. Én örülök, hogy ilyenkor tudok aludni, vagyis tudnék, ha az anyósom nem cseszegetne állandóan, hogy jöjjek ide, jöjjek oda, csináljam ezt, csináljam azt.... egész héten 5-kor kelek a munka miatt, lenne egy szombat délelőttöm mikor tudnék pihenni és aludni, de neki az elfogadhatatlan, hogy valaki nem 7-kor kel föl hétvégén is és áll neki kopasztani a tyúkot hajnalban... és akkor kitalálja, hogy pucoljak krumplit, vagy segítsek a húgának a dió törésben, stb. És a páromnak panaszkodik, hogy milyen lusta vagyok, egész délelőtt henyélnék, míg ők dolgoznak. De most komolyan, egész héten dolgozok, ennyi pihenő nem jár nekem?
2021. ápr. 30. 20:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De akkor meg a párom duzzog, hogy mért csak szombaton megyek, ha már pénteken is együtt aludhatnánk...
2021. ápr. 30. 21:56
 12/16 Tepfal ***** válasza:
91%
Hát basszus, mondd meg neki, hogy miért. Lehet máshogy rendezi a dolgait, ha megérti, hogy mi bajod.
2021. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Thispain ***** válasza:
4%
Szerintem mondd meg anyósodnak, hogy délután segítesz. Ha nem fogadja el, képviseld a másik végletet, és semmit olyat ne csinálj meg, amire megkér.
2021. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Ülj le anyósoddal, és mondd el neki, hogy minden nap ötkor kelsz, szombaton inkább kialudnád magad. Viszont cserébe szeretnél valamit segíteni vagy péntek este, vagy szombat délután.
2021. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha a párod duzzog, te is duzzoghatnál. Ő miért nem képes nálad tölteni a hétvégét?

Kötelező minden áldott hétvégén dolgozni otthon?


Amúgy én nagyon kíváncsi lennék hány évesek vagytok? Már csak azért kérdem, mert ha párod jócskán felnőtt akkor úgy fest nem igazán tud meg akar leválni a szüleiről.. Egy ilyen palira meg a franc vesztegetné az idejét.

2021. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"De akkor meg a párom duzzog, hogy mért csak szombaton megyek, ha már pénteken is együtt aludhatnánk..."


Akkor szépen nőjetek fel, vegyetek ki egy lakást, és költözzetek el. Ott senki nem fog beledumálni semmibe.

2021. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!