Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Avatkozzak bele vagy ne?

Avatkozzak bele vagy ne?

Figyelt kérdés
Anyukámék elmentek itthonról egy koncertre és a mostohanagyim vigyáz ránk azaz az öcsémre.Nem tudja elaltatni mert bőg. Sokszor sír lefekvéskor, de anyu mindig megtudja nyugtatni. A nagyika teljesen idegbeteg lett és ki be rohangál az öcsém szobájából. Azt mondja hagyni kell sírni és majd abba hagyja. De az öcsém már úgy sír ,hogy attól félek mindjárt megfullad. Én tudom ,hogy nem fogja abba hagyni mert nem ehhez van szokva. Nem tudja miért nem vígasztalják meg. Szóval nagyika kirohan szitkozódik majd 5 másodperc múlva visszarohan mind e közben ajtócsapkodás majd ráordít,h fejezze be és kijön. Az elöbb fölkapta és megmosta az arcát hideg vízzel. Szerintem az öcsém lassan sokkot fog kapni ha így fojtatja. Fölajánlottam,hogy fölveszem és sétálgatok vele, de nem engedi mert én meg meg vagyok fázva. Ez megy már lassan kerek két órája. Most mit csináljak ezt már nem bírom nézni/hallgatni.. ???
2010. aug. 22. 21:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
én 16. Nem tudok befeküdni mellé. De én tudnám,hogyan nyugtassam meg csak nem hagyja a nagyim.:S
2010. aug. 22. 21:36
 12/15 A kérdező kommentje:
Na jó oké megyek oda tolakszom valahogy. Köszi a válaszokat!!:)
2010. aug. 22. 21:38
 13/15 anonim válasza:
100%
vidd be a te szobádba és zárd magatokra az ajtót. ha elaludt beviszed az ő helyére. de szerintem maradj ott vele ha esetleg felébredne és nagyid menne be hozzá akkor ne esen kétségbe a tesód:)
2010. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Tényleg dühönghetne máshol. Ne kérd az engedélyét, csak menj oda az öcsédhez és fogd meg egy kicsit.
2010. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na mi történt azóta?
2010. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!