Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni, hogy anyám...

Mit lehetne tenni, hogy anyám változtasson?

Figyelt kérdés

Én egy 22 éves vagyok, és anyámmal élek...

Az anyám 55 éves, és ami nálunk folyik az eléggé visszatérő probléma, de megoldást még nem találtam rá.

Úgy kezdeném, hogy eléggé italos volt az apám, és az anyám is... Apám már több mint 10 éve meghalt...

A gondom az, hogy végül is van egy "élettársa" anyámnak, még is nem tudom miért unalmában iszik, amit már távolról kiszúrok, de ha szóvá teszem, akkor még Ő háborodik fel...

A tendencia az, hogy egy évben legalább egyszer van kórházban, különböző betegségek miatt... Ha kijön akkor kb. 2 hónapig bírja ital nélkül, aztán kezdődik minden előröl...Kórház--->2 hónap--->pia--->kórház... Nem a piától kerül be közvetlen, hanem nem tudom nem értek hozzá, ahogy legyengíti magát, úgy kap el valami betegséget...


A kérdés az volna, hogy mit lehetne ellene tenni?

Programot már ennyi idősen csak nem nekem kellene találni neki, vagy tévedek?

Elköltözni sajnos még nem nagyon van lehetőségem...


Köszönöm a válaszokat előre is!


22F


2010. aug. 22. 21:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudod nagyon nehez ezekkel az emberekkel, mivel Ok mar legbelul eltavolodtak Onmaguktol, s ezt Okis tudjak, de szegyellik is, Bennuk el a regi lelki fajdalom, amiert ide menekultek, s mint Te is latod, hogy hasonlo az ital a droghoz, es Aki idaig eljut, onnan mar nagyon nehez visszajutni a rendes elethez.

Azt kellene megertetni Vele, hogy mar a test mar jelez, es lehet erszukulet, v.cukor, m.vernyomas, gyomor stb.

Nem beszelve arrol, hogy az immunrendszere legyengult, mivel az alkohol kisopri a szervezetbol az asvanyi anyagokat, es a vitaminokat. Ezert is nagyon veszelyes es

rombolo hatasa van mar ebben a korban, mivel 55 eves korban mar a szervezet elindult az oregedes fele, a leepules fele, az alkohol csak meggyorsitja ezt a folyamatatot.

Kivanom, hogy sikeruljon!

2010. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ember anyád alkesz te 22 éves kereső ember vagy költöz el.

Taláj valami helyet nincs lehetelen csak tehetlen, medig akkarsz hadakozni egy felelötlen alkeszel.


[link]

[link]

[link]

2010. aug. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!