Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik családtagod utálod a...

Melyik családtagod utálod a legjobban? És miért?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 13:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
95%
Van egy nagynéni, aki egy csomó neten összeolvasott baromságban, meg konteóban hisz.
2021. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Sógort. Naplopó, pénzéhes, lusta és sz.rkavaró. Olyan a család miatta mint valami csatatér.
2021. máj. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagyanyám. Zsémbes, pletykál, mindig akivel éppen beszél azt dícséri és a másikat szidja, ha meg a másikkal beszél akkor fordítva. Kétszínű. Vallásmániás, igazi konzervatív keresztény. Engem képes volt azért "kitagadni/letagadni", mert nem ért egyet az életmódommal és "mit gondolnak mások", "ez nem helyes". Kisgyerek koromban templomba rángatott állandóan, aztán ahogy rájöttem hogy engem ez csak felb.sz, nem mentem többet. Most 16 vagyok, legalább 2 éve nem beszéltem vele és nem is tervezem. Kizártam az életemből.
2021. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!