Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan vezette rá a párját...

Ki hogyan vezette rá a párját hogy segítsen bele a közös kiadásokba?

Figyelt kérdés

Ti , hogyan beszéltétek meg, hogy ki mit fizet? Vagy vásárol ? Vagy hogy mondtátok el hogy jó lenne ha beleszállna akár a kajába és a rezsibe ?


A szitu a következő

Egyedül álló anya vagyok egy fizetéssel és albérletben. Másfél hónapja ismerkedek egy sráccal aki lassan 3 hete ott van...

Persze nem bánom


De viszont én vásárlók minden egyes alkalommal ő max a csomagot hozza

Ami eddig a kislányommal elég volt most egyáltalán nem ....

Nem szeretnék és tudok még egy főt eltartani ....


Hogy kezdjem el vagy mondjam el hogy ne legyen sértő?



2021. ápr. 26. 14:36
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy merült az föl, hogy odaköltözzön? Melyikőtök kezdeményezte? És képes voltál odaköltöztetni anélkül, hogy legalább láttad volna a lakását?
2021. ápr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
34%
Jó nevelést kap a gyerek, nyakra-főre felhordasz mindenféle kant, a gyerek szájától meg el van vonva a falat. Ki kell tenni a szűrét.
2021. ápr. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
97%

Elhiszem és megértem, hogy vágysz párkapcsolatra ez teljesen normális.

Ellenben az a legkevésbé sem, hogy gyakoltilag 1.5 hónapja ismered - ergo nem is ismered- de 3 hete oda cuccolt szinte hozzád. Arról nem hajlandó nyilatkozni honnan milyen körülményből jön.

Ennyi erővel egy pszichopatát is beengedhetnél a lakásodba.

Nem tudom milyen idős a gyermeked, de hát na.. nekem eszem ágában nem lenne kettesben hagyni vele, sem oda engedni folyamat, hisz nem is ismered.

2021. ápr. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 szabó.melinda válasza:
10%
Mondd azt hogy felújítják neked a lakásodat addig költözzön el.
2021. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

44.#, ne biztasd hazugságra, ezzel nem old meg semmit. Egyébként is albérletben él, szó sincs lakásról.

Nem egyszerűbb és igazabb az őszinteség? Abba nem bonyolódsz bele később sem.

2021. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Elárulod a korotokat, hátha az is hasznos hogy véleményt formálhassunk! És osszuk az észt Nekled! :)
2021. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
91%

Tehát te sosem voltál nála? Azt sem tudod, hol vagy hogy élt korábban? Szerintem jól beszivat ez az ember, te meg minden elhiszel, csak hogy legyen végre egy kapcsolatod.

Gondold át azért: nem tudsz róla semmit, "nem szívesen beszél róla" = hazudozik, nincs benne annyi, hogy a saját költségeit állja, 3 hét után odaköltözik hozzád, stb.

Biztos kell ez neked? Ennyire ne legyél elkeseredett.

2021. ápr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
De mi lett a vége?
2021. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Na! Mégegy kamu kérdés!
2021. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!