Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan vezette rá a párját...

Ki hogyan vezette rá a párját hogy segítsen bele a közös kiadásokba?

Figyelt kérdés

Ti , hogyan beszéltétek meg, hogy ki mit fizet? Vagy vásárol ? Vagy hogy mondtátok el hogy jó lenne ha beleszállna akár a kajába és a rezsibe ?


A szitu a következő

Egyedül álló anya vagyok egy fizetéssel és albérletben. Másfél hónapja ismerkedek egy sráccal aki lassan 3 hete ott van...

Persze nem bánom


De viszont én vásárlók minden egyes alkalommal ő max a csomagot hozza

Ami eddig a kislányommal elég volt most egyáltalán nem ....

Nem szeretnék és tudok még egy főt eltartani ....


Hogy kezdjem el vagy mondjam el hogy ne legyen sértő?



2021. ápr. 26. 14:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
94%
egy hónapja ismerted mikor hozzád költözött?? nem félted a gyerekedet és/vagy magadat?? egy idegennel élsz!
2021. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Pisti, három hétre a vizszamla x, a villany y, a bevásárlás z volt, ennek akkor az egyharmada ennyi meg ennyi.
2021. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ez csak egy dugó kapcsolat?
2021. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
95%
Én is egyetértek a többiekkel abban, hogy egyrészt egy normális emberben ez magától is felmerül, hogy amit a boltból hoztunk az nem ingyen volt, és illene beleadni, meg a lakás sincs ingyen, meg a víz se amivel fürdök, etc., a másik, hogy valóban fura hogy az ember csak így "odaköltözött", még az anyagiakról sem tudtatok beszélni meg egyáltalán ismerkedős fázisban van a kapcsolat, és ő már ott lakik. Nem lehet hogy hostel-nek használ?
2021. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
94%
Nem "besegítenie" kell, hanem állnia a saját fogyasztását, amit tennie kéne bárhol is él. Eleve magától eszébe kellett volna jutnia, de ha felhívod rá a figyelmét, és ezen megsértődik, akkor jobb megszabadulni tőle.
2021. ápr. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
98%
Rávezetni? Ez alap. Kihasznál a hapsi, vedd észre.
2021. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
98%
Másfél hónapja ismerkedtek és 3 hete nálad van folyamatosan? Na már most a srác vagy ilyen kretén vagy céltudatosan kihasznál, téged viszont nem értelek, hogy engedheted ezt meg egy gyakorlatilag idegen embernek. Nem kell itt semmire sem rávezetni, szerintem nem jó ötlet megtartani.
2021. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
93%

Szerencsére soha nem volt olyan párom akinek ezt külön mondani kellett volna...

Össze sem jönnék egy élősködővel.

2021. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Èn mondtam a pàromnak hogy èn jàrok mindig boltba mert èn szeretek vàsàrolni ès èn nagyon szivesen vàsàrolok neki is viszont anyagilag nem gyözöm egyedül, magamra nem marad. A rezsi egyèrtelmü volt hogy felesbe megy onnantòl hogy összeköltöztünk. Megkèrtem hogy vagy jöjjön velem vàsàrolni ès közösen rendezzük, vagy menjen el ö a boltba ès vàsàroljon be.

Nem volt belöle harag, mondta is hogy jòl tettem hogy felhoztam.

Most màr hàzasok vagyunk, hàzassàg utàn közös lett a kassza, mert erös a kapcsolatunk ès bízom benne. Elötte viszont csak is kizàròlag ùgy csinàltuk hogy megbeszèltük ki mit fizet, egyàltalàn nem okozott ez kellemetlensèget egyikönknek sem hisz mindketten megdolgoztunk a pènzèrt.

Viszont mi 1 èv utàn költöztünk össze, nem olyan koràn mint ti! Szerintem ne kapkodd el!

2021. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
88%

"Feri, innentől vagy te intézed legalább a bevásárlást, ha már ide evett a fene, vagy lehet innen elhúzni."


Ennyi.

2021. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!