Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan vezette rá a párját...

Ki hogyan vezette rá a párját hogy segítsen bele a közös kiadásokba?

Figyelt kérdés

Ti , hogyan beszéltétek meg, hogy ki mit fizet? Vagy vásárol ? Vagy hogy mondtátok el hogy jó lenne ha beleszállna akár a kajába és a rezsibe ?


A szitu a következő

Egyedül álló anya vagyok egy fizetéssel és albérletben. Másfél hónapja ismerkedek egy sráccal aki lassan 3 hete ott van...

Persze nem bánom


De viszont én vásárlók minden egyes alkalommal ő max a csomagot hozza

Ami eddig a kislányommal elég volt most egyáltalán nem ....

Nem szeretnék és tudok még egy főt eltartani ....


Hogy kezdjem el vagy mondjam el hogy ne legyen sértő?



2021. ápr. 26. 14:36
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rávezeti, magától tudnia kell, ha még sem, akkor nyiltan megmondani.Ha megsértődik vagy kifogást keres, hogy most nem tud fizetni, azonnal kivágni.Mondjuk ez már így sem túl biztató előjel.
2021. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
100%
Fizetsz b+, vagy meghalsz?
2021. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:
Huhhh kaptam hideget és meleget! Sokaknak igaza van és sokak pálcát törni vagy inkább ítélkezni tudnak. Kaptam hasznos és értelmes válaszokat. Kellemetlen beszélgetés lesz de köszönöm nektek
2021. ápr. 26. 20:48
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Neki legyen kellemetlen, ne neked!
2021. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, reggel nyomd a kezébe a cetlit, hogy mit vásároljon hazafelé. Ha nem érti, elmagyarázod, hogy ő van soron. Ha még mindig nem érti, akkor lapát.
2021. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy beszélgetés kellemetlen (és egyáltalán ha erről külön beszélgetést kell betervezni), akkor azt a kapcsolatot jobb abbahagyni, nem gondolod? Ha te félsz a partneredtől, szülőként tekintesz rá, aki megharagszik rád, ha felhívod a figyelmét valamire, amit neki magának is tudnia kéne, az már régen rossz! Te nem így látod?
2021. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%
Amit 35-ös ír az jó. Reggel leadod neki a bevásárló listát és ha kér pénzt tőled akkor azt javaslom alaposan gondold át, hogy folytatod-e így vele.
2021. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi, szerintem alapból neki kellene felajánlani, de tényleg ne érezd cikinek felhozni, ez nem rád nézve gáz.

Nem írsz róla semmit, dolgozik amúgy, van bevétele, lakása?

2021. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

38-as ne haragudj hogy nem tudlak megszólítani csak így.

Igen dolgozik, albérletet tart fent igaz nem szeret vagy nem akar róla beszélni hogy mennyiért vagy hogy merre. Tudom ez az én hibám is hogy ez a helyzet kialakult ....

De eddig nem voltam ilyen helyzetben.😔 8 éve egyedül élek és tartom fent magam. Nem ismerkedtem nem kerestem a férfiak társaságát a lányom és kutyák és a munka volt az életem és édesanyám ápolása míg ......

És most úgy érzem hogy olyan falakat húztam fel , hogy nem tudom hogy mi a normális norma. Hogy hogyan kezeljem a helyzetet. Azt érzem hogy boldog vagyok és hogy a kislányomat kívül más kapcsolataim is vannak a kollégáimon kívül.. és annyira akarom hogy relatív úgy érzem megvásárlom a szeretetett. De tényleg egy munkahelyel nem tudok még egy személyt fent tartani

2021. ápr. 26. 22:42
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
Belerohantál ebbe a kapcsolatba, mert már ki voltál rá éhezve. Csakhogy nem a megfelelő embert választottad. És előbb megszabadulni tőle szerencsésebb lenne, mint később. Egy partner nem tart titokban ilyen banális dolgokat, hogy hol lakik és mennyit fizet az albérletért. És egy partnertől az ember nem fél! Mért rohantál odaköltöztetni magadhoz, miközben nem tudsz róla semmit?
2021. ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!