Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Egész nap dolgoznak, én vagyok itthon egyedül csak. Le szokták írni ha kell valami a boltból, én elmegyek bevásárolni. Feltakarítok, összepakolok, megetetem, megitatom a kutyákat és a cicákat. Rendet rakok a házban, elmosogatok. Kimosok, kiterigetek. Néha főzök is nekik, mire hazajönnek. Általában ez minden nap kész van, mindent megcsináltam amit kellett, mégis mindig kiabálnak velem, hogy sose csinálok semmit. Szerintetek miért lehet ez? 17/L
2010. aug. 22. 12:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
A Szép vagy én feleségül veszlek !!
2010. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De hiába mondanék bármit is nekik, szerintük ez a kötelességem szünetbe, hogy segítek.
2010. aug. 22. 15:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Oké, ebben van valami, persze nem minden határ nélkül, természetesen. Ettől függetlenül néha elgondolkodhatnának azon, hogy ezeket a dolgokat ki csinálta meg, mielőtt Te megszülettél és "munkaképessé" nőttél volna. Ha tényleg ennyi mindent megcsinálsz, akkor egyáltalán nem kellene elégedetlenkedniük, ez az egyik, a másik pedig az, hogy azért a nyári szünet egy "gyerek"-nek, az nyári szünet, nem kellene halálra dolgoztatni, attól még, hogy mindenkinek meg kell tanulnia elvégezni a dolgát, mert ez a felnőtté válás része. Nem csodálkozom, hogy nem vagy kibékülve a helyzettel.
2010. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!