Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek a szüleim?

Miért ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés
Egész nap dolgoznak, én vagyok itthon egyedül csak. Le szokták írni ha kell valami a boltból, én elmegyek bevásárolni. Feltakarítok, összepakolok, megetetem, megitatom a kutyákat és a cicákat. Rendet rakok a házban, elmosogatok. Kimosok, kiterigetek. Néha főzök is nekik, mire hazajönnek. Általában ez minden nap kész van, mindent megcsináltam amit kellett, mégis mindig kiabálnak velem, hogy sose csinálok semmit. Szerintetek miért lehet ez? 17/L
2010. aug. 22. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá hogy mit kellene még tegyél?


iskolaidőben is így megy ez?

2010. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinálj meg semmit! Vagy kérdezd meg, ha nem vagy nekik így jó hibáiddal együtt minek csináltak? Nem tudom, miért kell állandóan elégedetlenkedni a gyerekükkel a szülőknek. Én szüleimnek sem volt semmi jó, megértelek.
2010. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Iskolaidőben, azért nem kell ennyi mindent megcsinálnom. Csak ugye reggel 6-tól van hogy este 8-ig is dolgoznak és nekem kell megcsinálni amire nekik nem jut idejük. De ha már megcsinálom, legalább ne mondanák azt hogy nem csinálok semmit.
2010. aug. 22. 12:49
 4/13 anonim válasza:
70%

nekem is ez volt csak én a kertben segítettem de csak jöttek a kiakadások .

Aztán leültem faterral és mondtam neki hogy nem vagyok én gondolatolvasó hogy kiszopjam a a kiujjamból hogy mirre gondolt mit csináljak meg ...

azota minden oké elmonda megértem megcsinálom

beszéljétek el hogy mit várnak el és mit csinálj

2010. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem irigyellek, de hidd el, a hiba nem a Te készülékedben van.
2010. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is ezt csinálja. Ebéd után elmosogatok, eltörölgetek, bekészítem a kávéfőzőt. Fel se tűnik neki. De ha ott marad véletlenül a konyhapulton egy edény (ami el van mosva meg el is van törölve csak elfelejtem elrakni) akkor rögtön ordít, hogy mindent neki kell csinálnia utánam.

Ezzel nem tudsz mit csinálni. Én se tudok. Várj türelmesen amíg elköltözhetsz, utána majd nem csesztet.

19/L

2010. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 margoz ***** válasza:

Az én lánykorom is ugy telt el,hogy mindent csináltam mégis csak verést és kiabálást kaptam,sose dicsértek meg,vagy köszönték meg.Azota eltelt 30.év nekem is van 3.gyermekem,már nagyok de abbol tanulva mindig kérem és elismerem a munkájukat,ha valamelyik el engedi magát,vagy a testvérét probálta ki használni,azzonal le állitottam.

Az a baj hogy a szülök alaptermészetét nem lehet meg változtatni,senki sem tud kibujni a böréböl,van aki a gyereken vezeti le a feszültségét,van aki állandóan irányitani akarja ,vagy éppen ő akar dönteni helyette.

Persze nem mindegyik szülő teszi pusztán csak őnzésböl,van aki tuzott féltésböl.

Én nem felejtettem el.hogy mi volt ami nekem nagyon rosszul esett,és vigyázok hogy azt a hibát ne kövessem el.

Sok szülövel nem lehet meg beszélni ezeket a dolgokat,az enyémmel sem lehetett,ki kell birni,és vigyázni hogy te ne legyél ilyen.De azért probálj velük beszélni.

2010. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ügyes vagy nagyon :) ha ezt mind megcsinálod
2010. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy:) Nem tudom miért ilyenek. Az 1 dolog, hogy fáradtak.
2010. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ha nem lennél akkor mi lenne velük? Étteremből ennének, mert nincs idejük főzni aki meg főz nekik azt meg lebasszák? Minek az ilyennek gyerek...
2010. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!