Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök/szüleitek hogy kezelték...

Szülök/szüleitek hogy kezelték ezt?

Figyelt kérdés
Mikor pl a nagy tesó csinál valamit a kis tesónak (véletlen megüti, megrúgja stb stb stb) aztán sír a kis tesó.
2021. ápr. 22. 19:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Engem mindig leszidtak.
2021. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Engem is mindig leszidtak. Úgy, hogy én voltam (vagyok) a kistesó, aki sírt.

Csak hát a szüleim ismertek mindkettőnket, tudták, hogy ha a bátyám már üt, akkor ott már előtte jó ideig ment a vegzálás részemről és valószínűleg megérdemeltem (=ők sem tudtak volna jobb módszerrel leállítani, de legalább nem nekik kellett megverniük). Ha én ütöttem meg őt, akkor is én voltam leszidva.


A szüleim szerintem ezt nem teljesen kezelték jól, ha nagyon őszinte akarok lenni így utólag. A testvéri kapcsolatunkra viszont nem volt hatással.

2021. ápr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tepfal ***** válasza:
100%

Szándékosan vagy véletlen történik? Ha szándékosan, milyen gyakran történik? Miért, hogyan történik, ingeli a kisebb a nagyobbat, veszekednek? Hány évesek?

Máshogy reagálnék, ha ez most történik először és máshogy, ha sokadszorra, más, ha 3-5, és ha 10-12 éves gyerekekről van szó, stb.

2021. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi kollektívan le lettünk phaszva, hogy ne veszekedjünk 😅
2021. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pitegamer ***** válasza:
Én mindig le lettem szidva. Az öcsém sosem. Bár én még mindig úgy gondolom, hogy a megrugnak, akkor nem akarok ölelkezni vele, hogy köszönöm, hogy belém rúgtál.
2021. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(lány vagyok, bátyám van)


Nálunk anyumék tudták, hogy minden apróságért sírok, tesómról meg hogy őt se kell félteni, simán kezdi ő is, ha úgy van. Volt, hogy én voltam lecseszve, hogy miért sírok már megint, volt, hogy tesóm, hogy mit vonyítat, de olyan is, hogy csak szimplán mindketten, ne verekedjünk alapon.

2021. ápr. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig a kisebbik öcsém volt a szent, az ha megnyikkant valamiért, már lebxtak minket, hogy miért bántjuk (kb hozzá se értünk sokszor).


Persze ezt jól ki is használta a kis szmét :D. Aztán volt, mikor már csakazértis megvertük, ha már bőg, legyen is rá oka.


De egyébként szeretjük egymást mindhárman.

2021. ápr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!