Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még rajtam kívül valakinek...

Van még rajtam kívül valakinek elviselhetetlen apja?

Figyelt kérdés

Olyan szinten hogy nem lehet meglenni vele egy térben?:D Kíváncsi vagyok ilyesmikre...

Valamint hogy hogy kezelitek? Amint lehetett megszakítottátok a kapcsolatot vele?


2021. ápr. 21. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Valakinek biztos
2021. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen az apam.

Mindenbe belekot, mindent leszol hogy az ugy nem jo. Mindenen sporolna es mindent igenytelenul csinal meg.

En nem is szoktam vele beszelni. Nem vagyunk haragban csak nem beszelunk. Nem is lenne ertelme mert ugyis leszolna a hazamat meg amit a hazam korul csinalok :D

O tipikusan az az ember aki inkabb visszahuzna mint hogy tamogatna az elorejutasban. Nem is vitte semmire az eletben. Kozel van a nyugdijhoz es az a keves ami van neki azt is ugy orokolte.

2021. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!