Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szálljanak ki a kapcsol...

Hogyan szálljanak ki a kapcsolatomból?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve együtt vagyok a párommal ez alatt az egy év alatt nagyon megszerettem és eljutottam arra a szintre,hogy ragaszkodom hozzá. Viszont múlt héten pénteken volt egy vitánk egy kis hülyeség miatt és gondolkoztam a szakításon de rájöttem,hogy hiba volt ennyire elhamarkodott döntést hoznom és így kibékültem a párommal. Viszont elkövettem azt a hibát,hogy tanácsot kértem a családomtól,hogy mégis mitévő legyek. Én tényleg csak tanácsot kértem de ők rögtön nekem estek,hogy már azonnal töröljem le a közös képeinket meg ki ne béküljek vele. Úgy érzem nem ezt vártam a családomtól hanem,hogy meghallgassanak és fogadják el a döntésemet,hogy én mégis a párommal szeretnék lenni.. Lehet,hogy féltenek sőt biztos is,hogy csalódok de könyörgöm ne döntsenek már helyettem.Oké megbántott a barátom illetve elismerem,hogy nem kellett volna berágnom egy hülye beszólása miatt de azért ennyire nem kéne a családomnak beleszólnia amikor én csak meghallgatásra vágytam.. Főleg a testvérem szeretne a barátom ellen hangolni. Már bánom,hogy elmondtam neki bármit is.. Mit tegyek,hogy elfogadja,hogy én mégis a barátommal akarok lenni?Eltudom dönteni egyedül is,hogy nekem mi a jó csak ki voltam bukva és szerettem volna ha kimondják azt amit gondolnak de az nekem sok,hogy elakar szakítani konkrétan a barátomtól csak azért mert hibázott egyszer..


22/L.


2021. ápr. 20. 19:23
1 2
 11/18 Tepfal ***** válasza:
40%

#10: "Lehet,hogy féltenek sőt biztos is [hogy féltenek],hogy csalódok de könyörgöm ne döntsenek már helyettem."


Nem azt mondja, hogy biztos, hogy csalódni fog, hanem hogy lehet, sőt biztos, hogy féltik a csalódástól, de ettől még ne szóljanak bele.

2021. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
68%
11, de akkor ne kérjen tanácsot. Ennyi.
2021. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Thispain ***** válasza:
74%
#11 Had tapasztalja meg a csalódást. xD.
2021. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Tepfal ***** válasza:
12: Miért csak végletek létezhetnek - vagy ne kérjen tanácsot egyáltalán, vagy fogadja el, hogy utána köteles örökké a véleményüket hallgatni ezzel kapcsolatban? Szerintem akkor tud egy kapcsolat jó lenni, ha ezeket megbeszéljük. Miért baj az, hogyha kommunikáljuk a határainkat? És még az is lehet, hogy kiderül, hogy a kérdezőnek tényleg nincs igaza, és ő reagálja túl a dolgokat. De azzal semmivel nincs előrébb, hogy "akkor ne mondd el".
2021. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Az szeret téged igazán, akinek a közelében szabadabbnak érzed magad, -de legalább annyira szabadnak - mintha egyedül lennél. A családod mellet szabadnak érzed magad? A barátod mellett szabadnak érzed magad?

Szóval azokkal érdemes tartani a kapcsolatot, akik IGAZÁN szeretnek, akik melletted állnak, akik nem bántanak, akik mellett kiteljesedhetsz. Szóóóval tégy a legjobb belátásod szerint.

2021. ápr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem át kellene gondolnod, a családod miért tanácsolja hogy szakíts? Nem lehet hogy ők súlyosabbnak ítélik azt a kis vitát? Végülis min veszekedtetek? Mit mondott a párod?

Te átgondoltad, hogy miért jutott eszedbe szakítani ha valóban csak egy semmiségen kaptatok össze? Lehet hogy nem is szereted igazán? A párodnak mi a véleménye a vitátokról, arról hogy szakítani akartál? Ő hogyan érez?

2021. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az sem mellékes, mi volt az a kis hülyeség, amin sikerült úgy összeveszni, hogy kb. kidobtad.
2021. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Thispain ***** válasza:

#16 Szerintem a kérdező családja minden vizet felkap, és maguk sem tudják, miért. Az intelligenciájuk ehhez jelenleg alacsony, vagy korlátok között van, emiatt nem ajánlott tanácsot megfogadni tőlük, viszont ajánlott kideríteni azt, hogy min alapszik a félelmük.


Amikor szóba kerül ez, kérdezd meg, hogy volt-e valaki ilyen szituációban, és innen indulj tovább.

2021. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!