Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuci kicsi fiaival mi lesz...

Anyuci kicsi fiaival mi lesz ha 15-20 év múlva nem lesz anyuci?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 19. 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Miért is?
2021. ápr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanaz, ami egy idő utan mindenkivel: nem lesz anyja.


Van esetleg valaminertelmes kérdésed is?

2021. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező te nagyon rosszindulatú ember lehetsz,sajnállak.
2021. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Én sem értem a kérdést! Mi lenne? Lesz egy hitelmentes lakása/háza, amit megörököl, ha nincs hozzá indíttatása, hogy csutakolja, akkor felvesz egy takarítónőt, ha nem tud vagy nem akar főzőcskézni magára, akkor hozat kaját (nálunk 870Ft/menü kiszállítva és finom és bőséges)

Nőt mindig fog találni, aki az egészségügyi szükségleteit rendezi, szóval aranyélete lesz, ha nem akar családot.

És manapság egyre kevesebben akarnak,nők férfiak egyaránt.

Egyébként akik most párkapcsolatban élnek, azok 80%-ának 10-15 múlva

már nem ez lesz a párja.

Akkor mennyivel vannak előbb?

2021. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rosszindulatú. Én is ebbe a csoprtba tartozom és elgondolkodtam rajta.
2021. ápr. 19. 12:07
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom majd anyuci pénzét költeni.
2021. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

Gyűjtögetővé válik, vagy valami hasonló mentális betegsége lesz.

Ahol korábban laktam, alattunk lakott egy olyan50es pasi, akinek nem volt családja, anyucival élt 40 felett is, miután meg meghalt az anyja, elkezdte gyűjteni a szemetet. Kifelé mutatta szépet, ing-nyakkendő stb. Egyszer be kellett menni csőtörés miatt, akkor jöttek rá, hogy 3 szoba tele szeméttel fejmagasságig.

2021. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
És mit értesz anyuci pici fia alatt? Hogy kiszolgáltatod magad felnőtt létedre? Hát majd megtanulod ellátni magad.
2021. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Semmi, vagy valami.
2021. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Tepfal ***** válasza:
68%

Mit jelent az anyuci pici fia? Van munkád, megélhetésed? A szereteten és a személyes kapcsolaton kívül mindent meg lehet fizetni, amit egy anya csinál - és akkor az olyan, amilyennek te akarod. Ha erre nincs pénzed, akkor meg meg kell tanulni megcsinálni magadnak.

Amúgy azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy akit az (idősödő) édesanyja szolgál ki, az nem érzi szarul magát? Még ha szeretetből is csinálja, ez egy komoly munka, amit én pl. nem várnék el attól, akit szeretek és nem is hagynám neki. Ha az alapvető háztartási dolgokat nem tudod megcsinálni, az szerintem gáz, és tanuld meg anyukádtól, ameddig még él, szerintem ő is értékelni fogja, hogy az ő tudását, tapasztalatát akarod ellesni.

2021. ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!