Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik meztelenke...

Vannak olyanok akik meztelenkednek a család előtt?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót amiben egy online óra közepén, elsétál a háttérben egy anyuka teljessen meztelenül. Ezért elgondolkoztam azon, hogy vajon tényleg vannak olyan családok ahol ez teljessen normális?

2021. ápr. 17. 15:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
45%
Mondtam mar hogy nincsenek véletlenek nalam. :D Szerintem meg az beteges hogy ti akarjátok ezt normalizalni. Az oke, hogy nalatok ez igy van, de ne terjesszetek mar, hogy ez az alap... fuj
2021. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk nekem a belem kifordulna ha premier plánba nézni kéne naponta hogy apám a pö.csét lóbálja.. Nem tudnék egy férfira se undort nélkül nézni utána. Már a gondolat is hányinger. Tisztelje már meg az ember azzal a másikat hogy megkíméli a pucér segge látványától.
2021. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
49%
#21 Az a baj veled barátom, hogy olyan dolog felett próbálsz ítélkezni, amihez neked semmi közöd, előítéletes vagy, rögtön lebetegezel mást, mert nem úgy gondolkozik, mint te, pedig ha egy családban ez senkit nem zavar, akkor bezony semmi baj nincs vele, ez nem azt jelenti, hogy a bátynak felfog állni a húgára, vagy bármi, fúj, inkább az a beteges, aki így gondolkozik.
2021. ápr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
39%
Senkit sem zavar, vagy szerencsétlen gyerekekbe ezt nevelik bele? Ez simán lehetne veszélyeztetés kategória. A gyerek erkölcsi fejlődése is a szülő felelőssége. Az meg marhára nem erkölcsös kategória hogy szerencsétlen kicsik a felnőttekkel meztelenkednek, mert anyunak-apunak tetszik ha a pucér gyerekét bámulhatja. Beteg ember aki nem hagyja meg a gyereknek a határait.
2021. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
33%
#24 "mert anyunak-apunak tetszik ha a pucér gyerekét bámulhatja" na erről beszéltem, aki ebbe rögtön bármi ilyet belelát, na AZ a beteg!
2021. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
39%
23, nincs közöm, előítéletes vagyok... ti osztjatok meg egy fórumon, akkor mit vártok, hogy nem lehet masnak véleménye? :D Szerintem beteges. Mit nem lehet azon kibírni, hogy ne egy szal punába es faszba szaladgálj be a ruhadert, meg nyitogass ra a masikra? Ez csak a parodra tartozik... De mondtam mar, azt csináltok amit akartok, engem nem zavar. Az zavar, hogy ezt normalisnak akarjátok beállítani, meg hogy mindenkinek igy kene... Lany vagyok, es amikor az öltözőbe is valaki vígan all mesztelenul, még megy is ide-oda ahelyett hogy atkapna gyorsan a ruhát... hanyom kell. Ezert mondom, hogy aki otthon ezt szokta meg, az máshol is ezt nyomja, es nincs tekintettel arra, akinek ez nem fer bele.
2021. ápr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy meg milyen már, megyek valakihez vendégségbe, és oda vagyok kénytelen leülni ahol előtte a házigazda pucér pi.nája, pö,cse volt... NAGYON higiénikus.
2021. ápr. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
51%
Az miért lett így lepontozva hogy a feleségemmel rendszeresen meztelenkedunk egymás előtt.Lepontozók ti a középkorban éltek vagy mi?
2021. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
41%
28: szerintem azért, mert evidens, hogy nem a párokra vonatkozott ez a kérdés, hanem szülő-gyerekre.
2021. ápr. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
58%
Ha a meztelenség természetes lenne, mindenki úgy születne.
2021. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!