Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik meztelenke...

Vannak olyanok akik meztelenkednek a család előtt?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót amiben egy online óra közepén, elsétál a háttérben egy anyuka teljessen meztelenül. Ezért elgondolkoztam azon, hogy vajon tényleg vannak olyan családok ahol ez teljessen normális?

2021. ápr. 17. 15:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
58%
Hát nemtom nálunk ez soha nem volt divat, mindenki odafigyelt erre hogy ne meztelenkedjen a másik előtt. Nem vagyunk egy karótnyelt család amúgy de egymás közt sem normális szerintem.
2021. ápr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
74%
10: ez már a másik véglet, ami szintén beteges.... Nehogy már ne lehessen visszaszaladni a fürdőszobába fehérneműben, ha ott felejtettem valamit....
2021. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%

Mi szándékosan nem meztelenkezdünk. De ha mondjuk anya véletlen benyit/meglat azon nem problémázom. Apukam SOHA nem volt meztelen előttem.

Ő kb 7 éves koromban látott utoljára teljesen meztelen.

2021. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
55%
Feleségem előtt rendszeresen és ő is előttem.
2021. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem itt nem a párotokra gondolt a kérdező, az teljesen más.
2021. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
27%
Nem.
2021. ápr. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
52%
Rendszeresen meztelenül vagyunk itthon. Szerencsére senki sem szégyenlős pedig vannak fiúk és lányok is. Mi így érezzük jól magunkat itthon, ha meztelenül vagyunk szabadon. Ruhát is csak akkor veszünk, ha valaki vendégségbe jön, hogy ne érezze magát kellemetlenül egy nudista család előtt.
2021. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem beteg, aki ilyet csinal. Gyerekek nyilvan kivételek, de pl ha mar iskolás akkor legyen meg a privat szferaja. “Véletlenül” sem kene mesztelenkedni, ha furdesz, beviszed a ruhát, feloltozol, meg nem nyitsz ra a masikra, ha benn van a fürdőbe. Az ilyen családoktól őszintén felek amugy, mert ha átmegy valaki, akkor se birjak kontrollálni ezt a szokásukat.. undorito
2021. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
70%
Az rendben van, hogy nálatok ez nem megszokott, de betegnek azért ne nevezzük már. HA egy családban senkit nem zavar, akkor? Senkinek nem lesz semmi baja a meztelenségtől. És ezt úgy mondom, hogy én nem meztelenkednék direktben, pedig szégyenlős sem vagyok.
2021. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az beteges, ahol a meztelenség ennyire tabu. A meztelenséggel nincs semmi gond, most ha anyukád meglát véletlenül, akkor mi van? Engem rendszerint megkér, meg a nővérem is, hogy radírozzam már le a hátukat, amikor fürdenek. És nem bámulom meg őket, ők meg takarják magukat, de nem pánikolok be ettől, mivel ebben semmi beteges nincs.
2021. ápr. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!