Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik meztelenke...

Vannak olyanok akik meztelenkednek a család előtt?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót amiben egy online óra közepén, elsétál a háttérben egy anyuka teljessen meztelenül. Ezért elgondolkoztam azon, hogy vajon tényleg vannak olyan családok ahol ez teljessen normális?

2021. ápr. 17. 15:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem család előtt normális dolog meztelenül lenni, persze nem állandóan, nem magamutóan, hanem mondjuk öltözéskor vagy fürdés előtt / után.

Mi nudista strandra is járunk, szóval tényleg nem látok ebben semmi rosszat.

2021. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 alletta ***** válasza:
76%
szerintem családban megengedhető ha meztelenül meglát valamelyik családtagod. mi ebből nem csinálunk problémát. persze semmi magamutogatás nincs benne.
2021. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
54%
Mivel 13 éves a fiam én előttük nyugodtan kölkegedek meztelenül ha úgy adódik, de a feleségem is szokott a fiam előtt bugyi, melltartóban mutatkozni. Igazából nem vagyunk nudi hivők.
2021. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
83%
Igen,vannak.
2021. ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%
Hát online órán ne mászkáljon a kamera előtt meztelenül. Egyébként nyilván család, nem idegenek, de szerintem akkor se teljesen oké.
2021. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
22%
Vannak, de ez műveletlenség.
2021. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
48%
Anyám nagyon szaretett néha még mindig mesztelenül járkálni és apámon kívül mindenki milliószor rászolt, hogy hagya abba. Mindig az mondta, hogy ő háza és azt csinál amit akar. Azóta próbál néha törölközőbe lenni vagy fehérneműbe de az engem még mindig zavar és olyankor nem nagyon nézek rá vagy beszélek vele
2021. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
85%
Vannak,és lesznek is...
2021. ápr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
Mi, otthon, csak hárman vagyunk lányok. Így sokszor előfordul, hogy látjuk egymást, de az nem fordul elő, hogy meztelenül sétálgatunk a lakásban. Amikor még ott lakott a bátyám, akkor másabb volt, de ő speciel mindig csak egy alsónadrágot visel most is és akkor is.
2021. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
61%
Mi nem szoktunk. Fehérneműben sem mutatkozunk egymás előtt. Szerintem beteges dolog..
2021. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!