Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám félt minket. Mit tegyek?

Anyám félt minket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 2 bátyám (22, 25) és mind a 2 kamionos. Én is az leszek nemsokára. Apukám is az volt sőt még a nagyapám is teherautóval járt. Amikor elmondtam anyukámnak h én is az leszek azt hittem leesik a székről. Nagyon félt minket...de ez csak azért van mert biztos hallja a tvbe h mikor milyen balesetek vannak. Ha meg akar történni akkor úgyis megfog. Próbál nagyon lebeszélni legalább engem de nem megy neki. Én kamionos akarok lenni tényleg. Hogyan mondjam meg neki h nem tud lebeszélni róla? Vagy mit csináljak?

21/F


2010. aug. 21. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Féltés ellen semmit nem lehet tenni. Gondold el, egy anya élete állandó rettegés, hogy valami baj történik a gyerekével. Lehet, hogy a közl.balesetektől fél különösen.

Meg kell értenie, hogy bármilyen területen történhet baj. Persze ez nem vigasz, sőt.

Inkább nyergeld meg az előnyeit. Örömmel végeznéd. Bizonyos szabadság(érzettel) jár. Nem kell örökösen egy undok főnököt nézni. Bejárod szinte egész Európát.

2010. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A balesetek miatt fél szerintem..de ha csak egy pénztáros lennék akkor is megtörténhetne bármi...
2010. aug. 21. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy sokkal veszélyesebb lenne kamionosnak lenni mint akármi másnak.. az egyszerű gyalogost is akármelyik pillanatban elütheti valaki, vagy ha csak kocsival mész valahova, ugyanúgy érhet baleset, ezen semmit se változtat hogy kamionos vagy vagy sem. az én apám meg pilóta, akármelyik nap meghalhat, az apja is az volt, na ő meg is halt, lezuhant egy kisgéppel... mégsem próbálták sosem lebeszélni, mert ezt akarta csinálni.

szerintem simán mondd meg neki, hogy kamionos leszel és kész. végül is tényleg nem tud lebeszélni róla, ha ezt akarod..

2010. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell kamionosnak lenned ahhoz,hogy valami baj történhessen.Elüthetnek a zebrán,önhibádon kívül egy autóbaleset áldozat lehetsz vagy egy postán lelőhetlen a rablók és még sorolhatnám...


Talán a balesetektől félt,de ennek örülni kell.Ez azt jelenti,hogy nagyon szeret téged és félt.Az anyai féltés ellen nem lehet mit tenni.Ha leülsz vele őszintén beszélgetni megérti,hogy te tényleg ezt szeretnéd csinálni és nem csak azért fogod ezt csinálni,mert az apukád és a nagyapád is kamionos volt.De ettől függetlenül még fog félteni.

15/L

2010. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem ha az egész család ezt csinálja miért csak téged félt, nem lehet, hogy valami egész mást tudott eddig arról te majd mit fogsz csinálni?
2010. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem csak engem félt. Vagyis engem valamiért jobban mint a többieket...de nem tudom miért
2010. aug. 21. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:

mer te vagy a legkisebb :D

akkor ülj otthon ne járj sehova

anyukád pattog hogy mért nem jársz sehova, mondd azt mint én: hogy legyen semmi bajom!

anyámnak is apácazárdába kellett vonulnia gyerekszülés helyett mert minden szaron aggódik, f*sz kivan már vele

megdöglök akkor megdöglök, senki se él örökké !

2010. aug. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ne is mond...

ha elmegyek akkor is 50x végighallgatom h vigyázz magadra. Hát de ha meg kell halni akkor úgyis megfogok...

2010. aug. 22. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!