Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vá itt olyan aki szülei oltva...

Vá itt olyan aki szülei oltva vannak de felnőtt gyerekeik oltásellesnessek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Mindkét szülőm megkapta már mindkét oltást.

Én még nem regisztráltam. Nem vagyok oltásellenes, félek is a vírustól, tudom, hogy veszélyes lehet, de egyelőre kivárok.

2021. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Jelen. nem vagyok oltásellenes, de ezeknek a vakcináknak a többségében nem bízom. Ebben azért benne van az is hogy magában a kormányban nem bízom, és ha ők nagyon nyomatnának valamit, önkéntelenül is ellenérzéseim lesznek azzal a dologgal szemben.
2021. ápr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Eleinte így volt nálunk, de az egész helyzet miatt én annyira rosszul vagyok lelkileg, hogy már alig várom, hogy beoltsanak. Persze ha nem akartam volna végül beadatni, akkor nem adatom be, akkor se ha a szüleim oltatnak. Felnőttként ezt mindenki eldönti.
2021. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim be vannak oltva, nem vagyok oltásellenes, de nem is regisztráltam, még várok. A munkatársam kifejezetten oltásellenes, az ő szülei is be vannak oltva.
2021. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nincs beoltva anyám, és én sem, valamint nem is akarunk oltást.


Anyám tesója, mamám szintén nincs beoltva.


Barátnőmnél mindenki bevan oltva, kivéve ő, ez meg felidegesiti őket és erőltetik hogy oltassa be magát. Persze én vagyok a hibás a rokonok szemében mert biztos hatással vagyok rá pedig csak annyit mondtam neki én a helyedben kivárnék és ő sem bizik ebben a "terhes nők is kapják" meg stb dolgokban amúgy sem.

2021. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Apósék be vannak, feleségem is regisztrált. Hívták, hogy van Astra. De azt nem akart. Én nem regisztráltam, nem is akarok oltakozni, pedig mindig mondják. Már kezdem unni
2021. ápr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!