Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már így? Megváltozot...

Éreztétek már így? Megváltozott felnőtt korotokra?

Figyelt kérdés

Úgy éreztétek hogy valami nincs rendben veletek, nem vagytok alkalmasak normális emberi kapcsolatokra...

Nem vagytok alkalmasak, gyereknevelésre,taszít minden. Mert a saját családotokban folyamatos a rossz tapasztalat volt. Folyamatos veszekedések stb.

Én ezt elég későn vettem észre sajnos. Mármint hogy szerintem a rossz családi tapasztalat miatt van ez.


2021. ápr. 15. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem, de nem változott. Igazából már az egész életemet utálom. 30\N
2021. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, meg az őszinteséget... XD

Igazából én is utálom az életem.

2021. ápr. 15. 21:34
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
#1 hova valósi vagy, ha megkerdezhetem?
2021. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Voltak veszekedések de többnyire nem velem hanem a szülők egymás közt, amit botrányosan pitiáner válás követett. Kibeszélték egymást a rokonság előtt meg ilyenek. El is ment a kedvem a párkapcsolatosditól. Soha nem volt, pedig már 33 vagyok.
2021. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem, és nem változott semmit.
2021. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, régóta érzem,hogy bizonyos dolgokban más vagyok mint az átlag.

Nem mondom hogy minden taszít ,de a családi háttér nagyon meghatározó.

Sok dolgra rájövök, persze utólag,de olyan gyakran hibázok, hogy alig győzöm helyrehozni.

2021. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Car családból jöttem, mindig ment a xardobálás, rosszul voltam otthon lenni. Nem volt puszi szeri soha, nem is álmodhattam róla. Éppen ezért felnőttként vágytam szeretni és szeretve lenni. Szerencsére okosabb voltam, hamar kiléptem a családi környezetből, változtattam magamon és boldog életem van, saját családdal már. :)
2021. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim nem veszekedtek, ellenben volt más, teljesen eltérő probléma, ami viszont kegyetlenül hatott rám. Évekig hittem azt, hogy túl vagyok rajta, de sajnos nem, később sokkal durvábban tért vissza. Saját családot én sem akarok, van egy párom, megvagyunk így. Gyerek kizárva. Meghökkentően sok dolog taszít engem is, sokat ki se merek mondani. Valamint mindenhol kívülállónak érzem magam, teljesen mindegy, hova megyek.
2021. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Én pont felnőttkoromra lettem ilyen. A családom teljesen jó család volt, remek gyerekkorom volt. Engem a férfiak "rontottak el". Eddig egy olyat sem találtam aki haladni akart valamerre együtt az életben. Házasság, gyerek szóba sem jöhetett, de még összeköltözés sem. Pedig mint a legtöbb nő, én is egy normális, átlagos életről álmodoztam, férjjel és egy gyerekkel. Most már nem akarok gyereket, mert soha nem volt elérhető közelségben az anyaság lehetősége. A jelenlegi párom sem akar semmit. Sőt, távkapcsolatban vagyunk, ami először rossz volt, de mostanra annyira megszoktam, hogy már azt is furának találnám ha valakivel minden nap együtt kéne lennem, soknak érezném, fullasztónak.

Itt vagyok 32 évesen totál szétbarmolt normákkal. Szerintem már soha nem lesz lehetőségem bejárni egy teljesen átlagos, normális életutat :(

2021. ápr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont arra ösztönöz másokat, hogy a kapcsolatait ne az otthoni mintára alakítsa.
2021. ápr. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!