Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családom még mindig nem...

Családom még mindig nem békélt meg a 21 évvel idősebb pàrommal! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Az előzmények. Azóta szoba sem állnak velem, előtte napi szinten beszèltünk ha nem is sokat de pár percet telefonon biztos, látogattuk egymást stb.


2021. ápr. 16. 09:56
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki semmilyen 22 éves kérdést.
2021. ápr. 16. 13:46
 32/35 anonim ***** válasza:
85%

Na de ne legyél már 31 évesen ezen a szinten! Most komolyan, az említett és linkelt előző kérdésed óta kőkemény 4, azaz NÉGY nap telt el.

Mégis mit vártál, mekkora egetverő változás fog lezajlani abban a pár napban?

Mikor először olvastam azt hittem majd linkelsz egy minimum több hónapos, avagy 1-2 éves kérédst, de te itt vergődsz 4 nap múlva, hogy jajj a kénköves pokolba, már hármat aludtam azóta és nem szerették meg ez alatt sem.

Mindezt elvben felnőtt nő létedre.

Ami választ lehetett adni, megkaptad ott, mit szeretnél akkor mégis? valaki a válaszadók közül menjen oda és beszéljen a szüleid fejével, mert attól tuti megenyhülnének, esetleg fogjunk fegyvert a fejükhöz?

Ha lesz is változás, nem négy naop alatt és egészen biztosan nem attól, hogy körbesíros vele pár naponta az internetet.

A párodat meg elhiszem, hogy bántja, de ő is itt tart ötvenes éveiben, hogy szomorkodik és bruhuhú, attól majd biztosan jobb lesz mindenkinek. Gyerelejóisten!

2021. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Idő kell Nekik ahhoz, hogy elfogadják a helyzetet. Légy türelemmel.
2021. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
85%
33, majd a nyugdíjas éveikre sikerül (mármint a szülei és a párja nyugdíjas éveire) :D
2021. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
27%
Kérd meg a párodat hogy próbálja fel anyudat, és ha valóban jól teljesít akkor lehet hogy megbékélnek!
2021. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!