Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családom még mindig nem...

Családom még mindig nem békélt meg a 21 évvel idősebb pàrommal! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Az előzmények. Azóta szoba sem állnak velem, előtte napi szinten beszèltünk ha nem is sokat de pár percet telefonon biztos, látogattuk egymást stb.


2021. ápr. 16. 09:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Fura ez a minden nap 3-4 kérdés arról, hogy XX évvel idősebb pasi miatt panaszkodnak....
2021. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem a páromra panaszkodom, hanem a családomra...
2021. ápr. 16. 10:34
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Amiket ott javasoltak pl közös ebéd próbáltad?
2021. ápr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem állnak szóba velem!!! Így hogy lenne ebéd ha a telefont sem veszik fel?
2021. ápr. 16. 10:36
 5/35 anonim ***** válasza:
88%
nem azt mondtam, hogy a pasiRA panaszkodsz, hanem ilyen viszony miatt!
2021. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem egy apád korosztálybelivel jöttél volna össze, akkor gondolom ez nem lenne.
2021. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Ha fejre is állsz sem fogod tudni megváltoztani őket. Joguk van veled nem szóba állniuk és utálniuk a párod vagy a döntésed.
2021. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
90%
Átülsz az én farkamra. Én csak 39 vagyok. Bocs, nem tudtam kihagyni. Komolyra fordítva a szót, két lehetőség van, vagy szakítasz a pároddal a családi béke érdekében vagy kivárod amíg az idő megoldja a helyzetet. Ha normális gondolkodásúak a szüleid akkor be fogják látni hogy nem kényszeríthetnek arra hogy válassz köztük és a párod között. Meg fognak békélni a helyzettel de időt kell adnod nekik. A helyükbe képzelve magamat én is dühös és elkeseredett lennék ebben a helyzetben. Fájna azt látnom hogy a lányom egy hosszú távon reménytelen kapcsolatra pazarolja az éveit. Lehet hogy az is benne van, főleg ha vidéken, falun, kisvárosban laktok hogy szégyenlik magukat a közösség előtt a helyzet miatt. Egy ilyen helyen nem illik akármilyen módon is kilógni a közösségből, jobb szépen csendben, feltűnésmentes, normális életet élni. Azzal hogy egy olyan pasival kavarsz aki az apád lehetne eléggé felhívod magadra a figyelmet és szájára vesz a falu ami kellemetlen a szüleidnek. Ezt is meg kell értened.
2021. ápr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
nem kötelességük elfogadni a választottadat. akkor sem ha veled egy idős, akkor sem ha a nagyapád lehetne. sajnálom hogy ebben a helyzetben vagy, de ahogy neked is jogod van eldönteni, kivel vagy kapcsolatban, így nekik is.
2021. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
A döntés a te kezedben van.Különben a párod mit szól ahhoz,ahogyan a szüleid reagálnak?
2021. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!