Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom testvére meg akarja...

Párom testvére meg akarja venni a robogómat, ti kérnétek pénzt?

Figyelt kérdés
Bajban vagyok, nem tudom mit csináljak, gáz pénzt kérni? Öreg motor, nagyon sokat nem tudnék érte kapni amúgy sem, de japán, és semmi baja, jó kis motor. De úgymond családtagnak adnám el, kicsit gáznak érzem pénzt kérni. Ti mit tennétek?
2021. ápr. 10. 18:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Saját tapasztalat, hogy ha értékesebb dolgot ingyen adtam, vagy a kért kölcsönt közeli barátnak odaadtam úgy, hogy nem kell visszaadnia, akkor mindig elkezdtek kihasználni. Attól fogva rendszeresen el akartak kunyerálni ezt-azt, az ingyenpénzes meg évente legalább kétszer megjelent tarhálni. Ha megkapja a motort ingyen, utána folyton azt fogja lesni, mi mást kunyerálhatna még el tőled ugyanúgy.
2021. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
32%
Tole ketszer annyit kernek
2021. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%
Megmondod, hogyha nem lennél megszorulva, akkor nem is adnád el, így ne vegye zokon, de ennyi és ennyi az ára.
2021. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg párodat, neki mi a véleménye erről. Próbáld meg úgy félteni a kérdést, mintha te nem variálnál ezen az egészen. Talán ha párod is úgy gondolja, hogy jól jönne az a pénz, ő azért könnyebben beszélne a testvérével. Ha meg azt mondja, hogy de hát a testvérem, akkor mondod, hogy 25 ért akartad eladni, de neki odaadod 20 ért.
2021. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonlóan rokon rokonától vettem meg a kocsiját. Jó áron adta és 4 vagy 5 részletben fizettem ki, a törzskönyv az utolsó után került hozzám. Nekem ez is nagyon komoly segítség volt, pedig nem ingyen kaptam.
2021. ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!